RU
Головна
Дніпро
08:03, 4 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі з 5 листопада перекриють Мануйлівський проспект. Тимчасові незручності пов’язані з проведенням ремонтних робіт на дільниці від вулиці Каруни до вулиці Конотопська. До закінчення робіт зміниться рух автомобільного транспорту. Водіям варто врахувати це при плануванні поїздок містом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на КП “Дніпродорсервіс” ДМР. Так, рух автомобільного транспорту здійснюватиметься: від проспекту Слобожанський у бік вулиці Каруни по вулиці Луговській; у зворотному напрямку — по вулиці Конотопській.  Також на перехресті вулиці Луговська та вулиці Каруни встановлено тимчасовий світлофорний об’єкт. Це зроблено для того, щоб уникнути аварій на виїзді на перетині з вулицею Каруни.  Раніше ми писали, що у Дніпрі перекриють рух транспорту Мануйлівським проспектом. Дати читайте тут. Також читайте, що через перекриття Мануйлівського проспекту у Дніпрі декілька тролейбусів курсуватимуть через інший міст. Писали ми й про те, що у Дніпрі змінять вісім автобусних маршрутів через перекриття Мануйлівського проспекту. 

У Дніпрі перекриють Мануйлівський проспект: як проїхати автомобілістам

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі перекриють Мануйлівський проспект: як проїхати автомобілістам
Тимчасові зміни у русі автомобільного транспорту

У Дніпрі з 5 листопада перекриють Мануйлівський проспект. Тимчасові незручності пов’язані з проведенням ремонтних робіт на дільниці від вулиці Каруни до вулиці Конотопська. До закінчення робіт зміниться рух автомобільного транспорту.

Водіям варто врахувати це при плануванні поїздок містом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на КП “Дніпродорсервіс” ДМР.

Так, рух автомобільного транспорту здійснюватиметься:

  • від проспекту Слобожанський у бік вулиці Каруни по вулиці Луговській;
  • у зворотному напрямку — по вулиці Конотопській. 

Також на перехресті вулиці Луговська та вулиці Каруни встановлено тимчасовий світлофорний об’єкт. Це зроблено для того, щоб уникнути аварій на виїзді на перетині з вулицею Каруни. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі перекриють рух транспорту Мануйлівським проспектом. Дати читайте тут. Також читайте, що через перекриття Мануйлівського проспекту у Дніпрі декілька тролейбусів курсуватимуть через інший міст. Писали ми й про те, що у Дніпрі змінять вісім автобусних маршрутів через перекриття Мануйлівського проспекту

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.