RU
Головна
Дніпро
21:03, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 27 травня, у парку імені Тараса Шевченка мав пройти Dnipro Education City 2023. На цьому освітньому івенті планували представити понад 40 закладів передвищої, вищої та професійної освіти. Але захід перенесли на тиждень. Причина – складна безпекова ситуація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.  Детальну інформацію про час та місце обіцяють оприлюднити пізніше. Нагадаємо, що у Дніпрі визначили дати проведення останнього дзвоника та вручення атестатів. Раніше ми повідомляли, що в Україні планують повернутись до очного навчання у школах з 1 вересня. Крім того, читайте, чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку.  

У Дніпрі перенесли масштабний освітній фестиваль, який мав пройти у суботу: причина

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі перенесли масштабний освітній фестиваль, який мав пройти у суботу: причина
Деталі мають повідомити пізніше

У суботу, 27 травня, у парку імені Тараса Шевченка мав пройти Dnipro Education City 2023. На цьому освітньому івенті планували представити понад 40 закладів передвищої, вищої та професійної освіти. Але захід перенесли на тиждень.

Причина – складна безпекова ситуація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Детальну інформацію про час та місце обіцяють оприлюднити пізніше.

Нагадаємо, що у Дніпрі визначили дати проведення останнього дзвоника та вручення атестатів. Раніше ми повідомляли, що в Україні планують повернутись до очного навчання у школах з 1 вересня. Крім того, читайте, чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку.  

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.