RU

У Дніпрі підвищать тарифи на паркування після закінчення воєнного стану

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі підвищать тарифи на паркування після закінчення воєнного стану
Питання про вартість парковки розглянули на виконавчому комітеті

У Дніпрі знову повернулись до розгляду питання щодо тарифів на паркування. 18 липня члени виконавчого комітету прийняли рішення залишити тарифи тими, що затвердили у квітні. Однак, після закінчення воєнного стану парковка стане дорожчою. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.   

Питання вартості парковки в Дніпрі підіймається не вперше. Нагадаємо, що 28 березня Третій апеляційний адміністративний суд скасував плату за паркування у Дніпрі. Рішення набуло чинності в день його оприлюднення. Протягом 30 діб виконком Дніпра збирався оскаржити його. Однак, 4 квітня прийняли документ, в якому прописані нові тарифи на паркуванняВ усіх документах вартість парковки у різних зонах залишилась майже ідентичною. Відмінність полягає тільки у вартості години паркування у зоні C. Зараз вона коштує 5 гривень. 

Тарифи на паркування у Дніпрі
Тарифи на паркування у Дніпрі

Секретар міської ради Олександр Санжара повідомив, що Верховний суд України підтвердив законність рішення виконкому 2021-го року «Про встановлення тарифів на паркування». 

“Сьогодні вирішили повернутися до довоєнного рішення (2021 року) вже після закінчення воєнного стану в країні”, - сказав він.

У проєкті рішення у 2021 році година паркування у зоні С коштує 10 гривень.

Тарифи на паркування, які планували запровадити у 2021 році
Тарифи на паркування, які планували запровадити у 2021 році

Нагадаємо, що у Дніпрі з’явився новий спосіб оплати за паркування. Також читайте, у Дніпрі затвердили нові тарифи на парковки. Раніше ми писали, що водії Дніпра вигадали спосіб не платити за паркування.  

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.