RU
Головна
Дніпро
13:58, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі планують не накладати адміністративні стягнення та не проводити тимчасове затримання автомобілів за неправильне паркування. Щоправда, діятиме таке послаблення лише під час повітряної тривоги.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проект рішення виконкому міської ради. Так, у проекті вказано, що інспектори з паркування не будуть штрафувати чи евакуйовувати припарковані автомобілі під час оголошеної повітряної тривоги. Діятиме рішення до кінця воєнного стану.  Проект рішення виконкому міської ради Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі запропонували перейменувати вулицю, якій лише нещодавно змінили назву. Писали ми й про те, куди звертатися жителям Дніпра, чиї оселі постраждали від ворожих ракет.

У Дніпрі планують скасувати покарання для водіїв під час тривоги

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі планують скасувати покарання для водіїв під час тривоги
У Дніпрі планують скасувати покарання для водіїв

У Дніпрі планують не накладати адміністративні стягнення та не проводити тимчасове затримання автомобілів за неправильне паркування. Щоправда, діятиме таке послаблення лише під час повітряної тривоги

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проект рішення виконкому міської ради.

Так, у проекті вказано, що інспектори з паркування не будуть штрафувати чи евакуйовувати припарковані автомобілі під час оголошеної повітряної тривоги. Діятиме рішення до кінця воєнного стану. 

Проект рішення виконкому міської ради
Проект рішення виконкому міської ради

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі запропонували перейменувати вулицю, якій лише нещодавно змінили назву. Писали ми й про те, куди звертатися жителям Дніпра, чиї оселі постраждали від ворожих ракет.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.