RU
Головна
Дніпро
20:01, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 30 вересня, помер важкоатлет Юрій Костянтинович Зайцев. Він став чемпіоном Олімпійських ігор у 1976 році в Монреалі. Також на рахунку спортсмена було багато інших видатних досягнень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Федерацію важкої атлетики України. Серед здобутків Юрія Костянтиновича: встановлення 4 рекордів Радянського Союзу, 3 рекордів світу. Він ставав дворазовим чемпіоном Європи, дворазовим чемпіоном світу, а також переможцем багатьох міжнародних турнірів. Вічна пам'ять.  Раніше ми писали про те, що у Дніпрі від удару струмом помер 24-річний електрик. Також розміщували таку інформацію, що у Дніпрі в "Епіцентрі" чоловік втратив свідомість і помер.

У Дніпрі помер чемпіон Олімпійських ігор

Читать на русском

Помер Олімпійський чемпіон та неодноразовий світовий рекордсмен

Читать на русском
У Дніпрі помер чемпіон Олімпійських ігор

Помер Олімпійський чемпіон та неодноразовий світовий рекордсмен

У п'ятницю, 30 вересня, помер важкоатлет Юрій Костянтинович Зайцев. Він став чемпіоном Олімпійських ігор у 1976 році в Монреалі. Також на рахунку спортсмена було багато інших видатних досягнень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Федерацію важкої атлетики України.

Серед здобутків Юрія Костянтиновича: встановлення 4 рекордів Радянського Союзу, 3 рекордів світу. Він ставав дворазовим чемпіоном Європи, дворазовим чемпіоном світу, а також переможцем багатьох міжнародних турнірів. Вічна пам'ять. 

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі від удару струмом помер 24-річний електрик. Також розміщували таку інформацію, що у Дніпрі в "Епіцентрі" чоловік втратив свідомість і помер.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.