RU
Головна
Дніпро
14:01, 29 Липня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 29 липня, у Дніпрі простилися з Олександром Коваленком - поліцейським, який загинув у Донецькій області під час несення служби. Сотні колег загиблого, всі хто знав Олександра прийшли на прощальну церемонію, щоб віддати останню шану загиблому правоохоронцю. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП Дніпропетровської області. Олександр народився в Одеській області, але з 2008 року жив та працював у Дніпрі. З 2014 року перебував на різних посадах у карному розшуку, мав багато друзів та товаришів по службі. 27 липня 2022 року, під час виконання службових обовязків у Донецькій області, Олександр Коваленко загинув внаслідок ворожого обстрілу. "Україна втратила мужнього та відданого службі поліцейського, який віддав своє життя заради мирного неба над головою. Вічна память Герою", - написали у пресслужбі. Раніше ми повідомляли про те, що під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Камянського. Також писали, щоу Дніпропетровській області попрощалися с загиблим десантником з 25-ої бригади Миколою Дуєнковим. Ярослав Жахалов

У Дніпрі попрощалися із загиблим у Донецькій області поліцейським Олександром Коваленком

У Дніпрі попрощалися із загиблим у Донецькій області поліцейським Олександром Коваленком

У Дніпрі попрощалися із загиблим у Донецькій області поліцейським Олександром Коваленком

У Дніпрі попрощалися із загиблим у Донецькій області поліцейським Олександром Коваленком

У п'ятницю, 29 липня, у Дніпрі простилися з Олександром Коваленком - поліцейським, який загинув у Донецькій області під час несення служби.

Сотні колег загиблого, всі хто знав Олександра прийшли на прощальну церемонію, щоб віддати останню шану загиблому правоохоронцю. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП Дніпропетровської області. Олександр народився в Одеській області, але з 2008 року жив та працював у Дніпрі. З 2014 року перебував на різних посадах у карному розшуку, мав багато друзів та товаришів по службі. 27 липня 2022 року, під час виконання службових обов’язків у Донецькій області, Олександр Коваленко загинув внаслідок ворожого обстрілу. "Україна втратила мужнього та відданого службі поліцейського, який віддав своє життя заради мирного неба над головою. Вічна пам’ять Герою", - написали у пресслужбі.

Раніше ми повідомляли про те, що під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Кам’янського. Також писали, що у Дніпропетровській області попрощалися с загиблим десантником з 25-ої бригади Миколою Дуєнковим.

 

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.