RU
Головна
Дніпро
15:32, 21 Лютого
Информатор UA

Интро

У вівторок, 21 лютого, мешканці житлового масиву Перемога помітили, як чоловік дрейфував на крижині посеред річки. На місце події одразу викликали поліцію. Після прибуття правоохоронці з’ясували, що допомоги медиків чоловік не потребує. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу патрульної поліції в Дніпропетровській області. Проте, правоохоронці вирішили застерегти громадян бути обережнішими. Через потеплішання крига на річці стає тонкою і є великий ризик провалитися у воду. Не наражайте себе на небезпеку та будьте уважними.    Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі 65-річний чоловік провалився у крижану воду. Також ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік під час риболовлі загинув чоловік, провалившись під лід. Окрім того, повідомляли про те, що у Дніпропетровській області рибалки дрейфували на кризі.   

У Дніпрі посеред ріки чоловік дрейфував на відламаній крижині

Читать на русском

Фото: dnepr_operativ

Читать на русском
У Дніпрі посеред ріки чоловік дрейфував на відламаній крижині
Чоловік наражав себе на серйозну небезпеку

Фото: dnepr_operativ

У вівторок, 21 лютого, мешканці житлового масиву Перемога помітили, як чоловік дрейфував на крижині посеред річки. На місце події одразу викликали поліцію. Після прибуття правоохоронці з’ясували, що допомоги медиків чоловік не потребує.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу патрульної поліції в Дніпропетровській області. Проте, правоохоронці вирішили застерегти громадян бути обережнішими.

Через потеплішання крига на річці стає тонкою і є великий ризик провалитися у воду. Не наражайте себе на небезпеку та будьте уважними. 

 

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі 65-річний чоловік провалився у крижану воду. Також ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік під час риболовлі загинув чоловік, провалившись під лід. Окрім того, повідомляли про те, що у Дніпропетровській області рибалки дрейфували на кризі

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.