RU

У Дніпрі принесли повістку чоловіку з інвалідністю, який помер 5 років тому

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі принесли повістку чоловіку з інвалідністю, який помер 5 років тому
Мобілізація в Україні триває

У травні в Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію ще на 90 діб. Так, особливий режим триватиме до 18 серпня 2023 року. Це значить, що чоловікам можуть вручити повістку у громадських містах чи за місцем проживання. 

На днях у Дніпрі працівники військкомату принесли повістку чоловіку з інвалідністю, який помер 5 років тому. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію його батька, Федора Грищева.

“Дзвінок з охорони, до вас з військкомату. Запитую: “І?”. Не повірите, Вані Грищеву принесли повістку в армію. Вані! Паралізованому ІНВАЛІДУ! Померлому п'ять років тому”, — написав Федір.

Чоловік не полінувався та вийшов до охорони. За словами Федора, перед ним стояли два “кур’єри”. 

“Але вони - елементи системи, витратили час, витрати на транспорт та ін. Людина з 16 років не пройшла необхідного обліку, не отримала приписне, його даних немає у військкоматі. При собі мати «військовий квиток», який Ваня ніколи не отримав з відомої та зрозумілої причини! Що це?! Як?!!”, — цікавиться чоловік. 

Варто зазначити, що проблема з застарілими реєстрами у центрах комплектування стає дедалі актуальною.

Нагадаємо, чи можуть чоловікам вручати повістки на пляжах. Також читайте, що у Львові молодики на дніпропетровських номерах спровокували конфлікт через пісні путінофіла лєпса. Писали ми й про те, що чи дійсно ведуться роботи над єдиним реєстром призовників.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.