RU
Головна
Дніпро
10:55, 2 Жовтня
Информатор UA

Интро

Українці продовжують збирати кошти на потреби ЗСУ. Ви можете отримати футболку збірної України Дениса Бойка. Долучайтесь до розіграшу. Умови дуже прості. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Євгена Переверзєва. Треба перекинути 300 гривень до 7 жовтня включно на карту Monobank (номер - 5358380888665588) або на PayPal (ultras-shop@ukr.net) та надіслати скрін платежу Євгену в дірект. Після цього вам присвоять номер учасника лотереї. 7 жовтня, о 18:00, в прямому ефірі переможця оберуть за допомогою генератора випадкових чисел. Також розіграють шарф й пам'ятну футболку з зображенням Героя з Дніпра Дениса "Шкіпера" Котенка. Він загинув, захищаючи Україну. Більше внесків - більше шансів виграти. Зібрані кошти підуть на підтримку хлопців з 98 батальйону ТрО “Азов” Дніпро. Нагадаємо, раніше ми писали про те, як ультрас ФК "Дніпро" боронять країну. Також читайте, що у Дніпрі 13-річна дівчинка заплітає коси та відправляє кошти на потреби армії.

У Дніпрі розігрують футболку колишнього воротаря ФК "Дніпро" Дениса Бойка

Читать на русском

Шанувальники футболу допомагають нашим Захисникам

Читать на русском
У Дніпрі розігрують футболку колишнього воротаря  ФК "Дніпро" Дениса Бойка

Шанувальники футболу допомагають нашим Захисникам

Українці продовжують збирати кошти на потреби ЗСУ. Ви можете отримати футболку збірної України Дениса Бойка. Долучайтесь до розіграшу.

Умови дуже прості. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Євгена Переверзєва.

Треба перекинути 300 гривень до 7 жовтня включно на карту Monobank (номер - 5358380888665588) або на PayPal (ultras-shop@ukr.net) та надіслати скрін платежу Євгену в дірект. Після цього вам присвоять номер учасника лотереї.

7 жовтня, о 18:00, в прямому ефірі переможця оберуть за допомогою генератора випадкових чисел. Також розіграють шарф й пам'ятну футболку з зображенням Героя з Дніпра Дениса "Шкіпера" Котенка. Він загинув, захищаючи Україну. Більше внесків - більше шансів виграти.

Зібрані кошти підуть на підтримку хлопців з 98 батальйону ТрО “Азов” Дніпро.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як ультрас ФК "Дніпро" боронять країну. Також читайте, що у Дніпрі 13-річна дівчинка заплітає коси та відправляє кошти на потреби армії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.