RU
Головна
Дніпро
06:41, 31 Серпня
Информатор UA

Интро

Футбольний клуб припинив своє існування, проте фанатський рух команди продовжує жити. Ми неодноразово розповідали про аукціони та лотереї, які проводять фани, аби допомогти українським бійцям. Настала черга нового розіграшу. На цей раз на благодійну лотерею виставили оригінальну футболку екс-воротаря ФК Дениса Бойко та пам'ятну футболку Дениса Котенко "Шкіпера". Про цеповідомляє з посиланням на публікацію вЄвгена Перевєрзєва. Бонус м'ячз автографами гравців "Дніпра" сезону 2013/14: Зозуля, Стринич, Калинич, Федецький, Коноплянка, Матеус, Лаштувка, Ротань, Мандзюк, Канкава, Близниченко, Політило, Селезнев. Денис Бойко був основним воротарем у футбольному клубі з 2013 до 2015 рік. Вартість участі у благодійній лотереї 300 гривень. При цьому кількість ставок від однієї особи не обмежена. Більше внесків більше шансів виграти футболки чи м'яч. Умови прості: сплачуєте внесок на картку 5358 3808 8571 4447 (Monobank); надсилаєте скрін, що підтверджує оплату, Євгену в особисті повідомлення; за кожні сплачені 300 гривень вам надають номер учасника лотереї; чекаєте на закінчення лотереї (номерки можна купити по 4 вересня включно останній день лотереї). Переможні номери визначить у прямому ефірі під час розіграшу генератор випадкових чисел. Таким чином футболки і м'яч отримають нових власників, а зібрані кошти підуть на підтримку 98-ї бригади ТрО , де служать багато фанатів . Зозуля та Матеус Ще підписи футболістів Хтось забере цей м'яч Пам'ятна футболка Дениса Котенко "Шкіпера" Раніше ми писали, щоу Дніпрі розігрують футболку захисника . Також ми писали, що уДніпрі 10-річна дівчинка збирає кошти на дрон для ЗСУ.

У Дніпрі розігрують футболку воротаря ФК «Дніпро» та м'яч з автографами футболістів

Читать на русском

Розіграш футболки воротаря та м'яча з автографами футболістів

Читать на русском
У Дніпрі розігрують футболку воротаря ФК «Дніпро» та м'яч з автографами футболістів

Розіграш футболки воротаря та м'яча з автографами футболістів

Футбольний клуб «Дніпро» припинив своє існування, проте фанатський рух команди продовжує жити. Ми неодноразово розповідали про аукціони та лотереї, які проводять фани, аби допомогти українським бійцям. Настала черга нового розіграшу.

На цей раз на благодійну лотерею виставили оригінальну футболку екс-воротаря ФК «Дніпро» Дениса Бойко та пам'ятну футболку Дениса Котенко "Шкіпера". Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію в Instagram Євгена Перевєрзєва.

Бонус – м'яч з автографами гравців "Дніпра" сезону 2013/14: Зозуля, Стринич, Калинич, Федецький, Коноплянка, Матеус, Лаштувка, Ротань, Мандзюк, Канкава, Близниченко, Політило, Селезнев. 

Денис Бойко був основним воротарем у футбольному клубі «Дніпро» з 2013 до 2015 рік.

Вартість участі у благодійній лотереї – 300 гривень. При цьому кількість ставок від однієї особи не обмежена. Більше внесків – більше шансів виграти футболки чи м'яч.

Умови прості:

  •  сплачуєте внесок на картку 5358 3808 8571 4447 (Monobank);
  •  надсилаєте скрін, що підтверджує оплату, Євгену в особисті повідомлення;
  •  за кожні сплачені 300 гривень вам надають номер учасника лотереї;
  •  чекаєте на закінчення лотереї (номерки можна купити по 4 вересня включно – останній день лотереї).

Переможні номери визначить у прямому ефірі під час розіграшу генератор випадкових чисел. Таким чином футболки і м'яч отримають нових власників, а зібрані кошти підуть на підтримку 98-ї бригади ТрО «Дніпро-Азов», де служать багато фанатів «Дніпра».

Зозуля та Матеус
Ще підписи футболістів
Хтось забере цей м'яч
Пам'ятна футболка Дениса Котенко "Шкіпера"

Раніше ми писали, що у Дніпрі розігрують футболку захисника «Дніпра». Також ми писали, що у Дніпрі 10-річна дівчинка збирає кошти на дрон для ЗСУ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.