RU

У Дніпрі рятують життя матері трьох дітей, яка отримала поранення від вибуху

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі рятують життя матері трьох дітей, яка отримала поранення від вибуху
Зараз жінка одужує

Пані Ірина разом з чоловіком збирали полуницю на городі в селі Максимільянівка Донецької області. Раптом подружжя почула гул снарядів та вибух. Останній фрагмент, який їм запам’ятався — вони були залиті кров’ю. Жінку в непритомному стані доставили до реанімації в лікарню Дніпра. 

У неї був пошкоджений тонкий кишківник. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію гендиректора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка. 

Ірині зробили кілька операцій. Зараз вона одужує. Та весь цей час її бентежили думки про чоловіка. Не знав, що з дружиною й Олександр, який лікувався у Курахівській міській лікарні. 

“Сьогодні взнав, що жінка жива. На милицях на таксі приїхав до реанімації лікарні Мечникова. Зустріч, яка перевершила всі мрії. Хвилини щастя та благодаті. У них троє діток, троє внуків, і всі вони хочуть жити у вільній мирній Україні”, — написав Риженко. 

Нагадаємо, що у Дніпрі врятували батька трьох дітей, який отримав поранення у Бахмуті. Також читайте, що у Дніпрі рятують важкопораненого 27-річного воїна з Києва. Писали ми й про те, що у Дніпрі рятують надзвичайника, який постраждав внаслідок ракетного удару по місту.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.