RU

“Всі думали, що я "200-тий": у Дніпрі врятували батька трьох дітей, який отримав поранення у Бахмуті

Читать на русском

Читать на русском
“Всі думали, що я "200-тий": у Дніпрі врятували батька трьох дітей, який отримав поранення у Бахмуті
Лікарі зробили неможливе

Медики Дніпра продовжують рятувати життя пораненим військовим. Так, 38-річний Руслан отримав важке поранення у Бахмуті. Вибухом бійцю відірвало руку, пошкодило відламками та опіками обличчя. Ще десятки відламків в обох ногах.

Спочатку все здавалось непоправним: велика втрата крові та кома. Але лікарі-реаніматологи врятували бійцю життя. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію генерального директора ДОКЛ імені Мечникова Сергія Риженка.

“Руслан спілкується з реаніматологами, пам’ятає: коли став вибух, поряд казали, що він "груз 200". Кома, 8 операцій, майже 4 літри перелитої крові. Посттравматичний важкий пневмоторакс”, - написав Риженко. 

У Дніпрі врятували військовослужбовц з Кіровоградської області
У Дніпрі врятували військовослужбовця з Кіровоградської області

Медик розповів, що військовослужбовець Руслан родом з Кіровоградської області. У нього троє дітей. А у день, коли його ранило, у бійця народився онук. Завдяки лікарям чоловік активно йде на поправку та очікує на протезування.  

“Тепер онука побачу своїми очима”, - сказав військовослужбовець.

Нагадаємо, що у Дніпрі врятували 48-річного Захисника, в серці якого застряг великий уламок. Раніше ми писали, що у Дніпрі врятували 39-річного бійця, який отримав важке поранення у Бахмуті. Також читайте про пораненого військового з кулею та уламками черепа у головному мозку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.