У Дніпрі відбудуться змагання, де поєднають плавання і біг: як зареєструватися

У Дніпрі у вихідний відбудуться змагання

18 серпня у Дніпрі відбудуться змагання “Акватлон, плавання, біг 2024”. Спортсмени можуть взяти участь у декількох видах спорту одночасно. Місце проведення буде на різних локаціях

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Start Dnipro. Участь можна взяти в наступних дистанціях:

акватлон

• від 18 років — 1 000 метрів плавання та 5 кілометрів бігу;
  • від 13 до 18 років — 500 метрів плавання та 2,5 кілометри бігу.

плавання

• з 18 років — 3000 метрів;
  • від 13 до 17 років — 500 метрів.

біг

• від 16 років — 5 кілометрів;
  • від 13-16 років — 2,5 кілометри.

Отримати номер можна на арені змагань в день старту. З 7:00 до 7:45 — для учасників з акватлону та плавання, з 8:00 до 9:15 — з бігу. При собі потрібно мати документ, який засвідчує особу, а також роздрукований та заповнений лист-відмову від відповідальності, який автоматично був надісланий на електронну пошту спортсмена при реєстрації.

Вартість участі

Нагадаємо, що дніпровський легкоатлет Михайло Кохан завоював бронзову медаль на Олімпіаді у Парижі. Писали ми й про те, що легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх виборола “золото” на Олімпійських іграх. Також читайте, що українська жіноча збірна з Харлан виборола перше “золото” на Олімпіаді-2024 з фехтування.