RU
Головна
Дніпро
12:04, 11 Листопада
Информатор UA

Интро

11 листопада у Дніпрі зламався автобус №146. Машина задимилася. Попередньо, все обійшлося без потерпілих.  Дим йшов від гальмівного супорту. Його остудили вогнегасником. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар Івана Васючкова, головного спеціаліста департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради. Автобус направили до парку, щоб замінити деталь. Якщо відео нижче не відображається, то, будь ласка, перейдіть за цим посиланням. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпровському районі палав фургон. Також читайте, що у Дніпропетровській області на ходу загорівся Fiat. Відео: dnepr_operativ, ХД

У Дніпрі задимився автобус №146: що відомо

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі задимився автобус №146: що відомо
У Дніпрі з автобусу №146 пішов дим

11 листопада у Дніпрі зламався автобус №146. Машина задимилася. Попередньо, все обійшлося без потерпілих

Дим йшов від гальмівного супорту. Його остудили вогнегасником. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар Івана Васючкова, головного спеціаліста департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Автобус направили до парку, щоб замінити деталь.

Якщо відео нижче не відображається, то, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпровському районі палав фургон. Також читайте, що у Дніпропетровській області на ходу загорівся Fiat.

Відео: dnepr_operativ, ХД

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.