RU
Головна
Дніпро
13:25, 25 Жовтня
Информатор UA

Интро

Масштабний проєкт презентували на архітектурно-містобудівній раді Дніпра. На Слобожанському проспекті в районі вулиці Аржанова планують збудувати новий житловий комплекс, сквер, дитячий і спортивний майданчики. ЖК може з'явитись на місці Будинку торгівлі. Замовник будівництва вже викупив 2,2 гектарів землі - сам Будинок торгівлі і сусідній банно-пральний комбінат. Також збирається викупити будівлі сусідньої ритуальної служби та двох котеджів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на gorod.dp.ua.   Вздовж Слобожанського проспекту За проєктом усі будівлі цього мікрорайону будуть різної висоти: вздовж самого проспекту планують невисокі будівлі із торговими точками, а в глибині розмістять 24-поверхівку. Це - житловий комплекс на 842 однокімнатні квартири та з дворівневим паркінгом на 546 машин. Поруч планують зробити сквер на 11 500 квадратних метрів, дитячий і спортивний майданчики, стоянки для велосипедів.  “Цим проектом ми хочемо показати можливість розвитку цієї території з урахуванням подальшої трансформації Слобожанського проспекту. Якісна зміна цього району вже розпочата будівництвом ЖК на вулиці Аржанова. Ми намагалися сформувати фронт забудови, яка цього кварталу представлена ​​точковими об'єктами. Наші будівлі змінної поверховості задають ритм архітектурного руху вздовж проспекту з відходом у висотні об'єкти у глибині кварталу”, - розповів дніпровський архітектор Михайло Аліпов. На місці Будинку торгівлі Втім головний архітектор Дніпра Дмитро Волик зазначив, що проєкт ще варто допрацювати.  “З урахуванням цього проекту, ми отримуємо дуже складну лінію перспективної забудови Слобожанським проспектом. Чи не надто багато гри з поверховістю та пластичними об'єктами? Проектувальникам є над чим подумати на наступних етапах роботи”, - зазначив Дмитро Волик. Цілий мікрорайон Вздовж Слобожанського прооспекту Так може виглядати з майбутнього Індустріального парку Також на містобудівній раді обговорювали проєкт будівництва нової клініки на житломасиві Перемога на місці недобудованої баскетбольної арени. Окрім того, Михайло Аліпов розповідав про реставрацію історичних будівель. Також дивіться, як придбати нерухомість під час війни.    

У Дніпрі замість Будинку торгівлі планують звести цілий мікрорайон

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі замість Будинку торгівлі планують звести цілий мікрорайон
Проект масштабних змін на лівому березі Дніпра

Масштабний проєкт презентували на архітектурно-містобудівній раді Дніпра. На Слобожанському проспекті в районі вулиці Аржанова планують збудувати новий житловий комплекс, сквер, дитячий і спортивний майданчики. ЖК може з'явитись на місці Будинку торгівлі.

Замовник будівництва вже викупив 2,2 гектарів землі - сам Будинок торгівлі і сусідній банно-пральний комбінат. Також збирається викупити будівлі сусідньої ритуальної служби та двох котеджів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на gorod.dp.ua.  

Вздовж Слобожанського проспекту
Вздовж Слобожанського проспекту

За проєктом усі будівлі цього мікрорайону будуть різної висоти: вздовж самого проспекту планують невисокі будівлі із торговими точками, а в глибині розмістять 24-поверхівку. Це - житловий комплекс на 842 однокімнатні квартири та з дворівневим паркінгом на 546 машин. Поруч планують зробити сквер на 11 500 квадратних метрів, дитячий і спортивний майданчики, стоянки для велосипедів. 

“Цим проектом ми хочемо показати можливість розвитку цієї території з урахуванням подальшої трансформації Слобожанського проспекту. Якісна зміна цього району вже розпочата будівництвом ЖК на вулиці Аржанова. Ми намагалися сформувати фронт забудови, яка цього кварталу представлена ​​точковими об'єктами. Наші будівлі змінної поверховості задають ритм архітектурного руху вздовж проспекту з відходом у висотні об'єкти у глибині кварталу”, - розповів дніпровський архітектор Михайло Аліпов.

На місці Будинку торгівлі
На місці Будинку торгівлі

Втім головний архітектор Дніпра Дмитро Волик зазначив, що проєкт ще варто допрацювати. 

“З урахуванням цього проекту, ми отримуємо дуже складну лінію перспективної забудови Слобожанським проспектом. Чи не надто багато гри з поверховістю та пластичними об'єктами? Проектувальникам є над чим подумати на наступних етапах роботи”, - зазначив Дмитро Волик.

Цілий мікрорайон
Цілий мікрорайон
Вздовж Слобожанського прооспекту
Вздовж Слобожанського прооспекту
Так може виглядати з майбутнього Індустріального парку
Так може виглядати з майбутнього Індустріального парку

Також на містобудівній раді обговорювали проєкт будівництва нової клініки на житломасиві Перемога на місці недобудованої баскетбольної арени. Окрім того, Михайло Аліпов розповідав про реставрацію історичних будівель. Також дивіться, як придбати нерухомість під час війни.

 

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.