RU
Головна
Область
13:03, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

31-річна жителька Дніпропетровської області зливала спецслужбам рф розташування військових обєктів і техніки ЗСУ вздовж лінії фронту поблизу Донецької та Запорізької областей. Дані вона випитувала на темну у свого чоловіка-військового та надсилала ворогу у месенджер. СБУ викрила зрадницю після чергової передачі інформації. Виявилося, що жінка почала працювати на ворога ще у травні цього року. Про це повідомили в Служби безпеки України, пише Інформатор. Зловмисниця використовувала свого чоловіка-військового на темну. Вона випитувала дані про розташування його військової частини та інших угруповань ЗСУ на передових позиціях. Її не зупинив навіть спільний син, на утримання якого чоловік регулярно надсилав кошти. Отримані точки дислокації українських підрозділів вона передавала до військової розвідки рф через месенджер. Окупанти використовували їх для нанесення артилерійських, мінометних та авіаударів. У разі вдалого захоплення регіону, жінці обіцяли російське громадянство та високий рівень життя. Під час санкціонованих обшуків вилучена компютерна техніка та мобільні термінали, які використовувалися в протиправній діяльності. Наразі ворожій поплічниці повідомили про підозру за статтею 111 КК України (держана зрада). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. СБУ перевіряє інформацію стосовно інших осіб, в тому числі представників російських спецслужб, причетних до підривної діяльності проти України. Раніше ми писали, щозрадник з Дніпра "зливав" ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні об'єкти та переміщення військових. Також читайте, що у Дніпрі та області на блокпостах виявили чоловіків, причетних до антиукраїнської діяльності. Окрім того, у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону. Писали ми і про те, що у Дніпропетровській області спіймали агента фсб, який коригував ракетні удари по аеропорту Кривого Рогу.

31-річна жінка з Дніпропетровської області випитувала координати ЗСУ в чоловіка-військового та передавала службам рф

Читать на русском

Жінка підтримувала війну рф проти України

Читать на русском
31-річна жінка з Дніпропетровської області випитувала координати ЗСУ в чоловіка-військового та передавала службам рф

Жінка підтримувала війну рф проти України

31-річна жителька Дніпропетровської області зливала спецслужбам рф розташування військових об’єктів і техніки ЗСУ вздовж лінії фронту поблизу Донецької та Запорізької областей. Дані вона випитувала “на темну” у свого чоловіка-військового та надсилала ворогу у месенджер. СБУ викрила зрадницю після чергової передачі інформації

Виявилося, що жінка почала працювати на ворога ще у травні цього року. Про це повідомили в Служби безпеки України, — пише Інформатор.

Зловмисниця використовувала свого чоловіка-військового “на темну”. Вона випитувала дані про розташування його військової частини та інших угруповань ЗСУ на передових позиціях. Її не зупинив навіть спільний син, на утримання якого чоловік регулярно надсилав кошти.

Отримані точки дислокації українських підрозділів вона передавала до військової розвідки рф через месенджер. Окупанти використовували їх для нанесення артилерійських, мінометних та авіаударів. У разі вдалого захоплення регіону, жінці обіцяли російське громадянство та високий рівень життя.

Під час санкціонованих обшуків вилучена комп’ютерна техніка та мобільні термінали, які використовувалися в протиправній діяльності. 

Наразі ворожій поплічниці повідомили про підозру за статтею 111 КК України (держана зрада). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. СБУ перевіряє інформацію стосовно інших осіб, в тому числі представників російських спецслужб, причетних до підривної діяльності проти України.

Раніше ми писали, що зрадник з Дніпра "зливав" ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні об'єкти та переміщення військових. Також читайте, що у Дніпрі та області на блокпостах виявили чоловіків, причетних до антиукраїнської діяльності. Окрім того, у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону. Писали ми і про те, що у Дніпропетровській області спіймали агента фсб, який коригував ракетні удари по аеропорту Кривого Рогу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.