RU
Головна
Область
19:44, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

На трасі Дніпро - Харків біля міста Перещепине Новомосковського району сталася аварія. Там водій BMW не впорався з керуванням та злетів з траси. Травми отримали троє людей.  Постраждалих забрала швидка. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Тетяни Єсич.  Серед трьох постраждалих — 19-річна дівчинка. У неї політравма, закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом правого стегна, травматичний шок та травматична ампутація нижньої третини лівої ноги.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Яворницького зіштовхнулись Subaru та Akura. Постраждали двоє дівчат. Також читайте, що на Надії Алексєєнко водій Jeep збив двох дівчат на переході. Писали ми й про те, що у Дніпрі на заїзді на Кайдацький міст у Mercedes відлетіло колесо. В машину врізався BMW.

У Дніпропетровській області BMW злетів з траси: 19-річній дівчинці відірвало частину ноги

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області BMW злетів з траси: 19-річній дівчинці відірвало частину ноги
Постраждалих забрала швидка

На трасі Дніпро - Харків біля міста Перещепине Новомосковського району сталася аварія. Там водій BMW не впорався з керуванням та злетів з траси. Травми отримали троє людей

Постраждалих забрала швидка. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Тетяни Єсич. 

Серед трьох постраждалих — 19-річна дівчинка. У неї політравма, закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом правого стегна, травматичний шок та травматична ампутація нижньої третини лівої ноги. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Яворницького зіштовхнулись Subaru та Akura. Постраждали двоє дівчат. Також читайте, що на Надії Алексєєнко водій Jeep збив двох дівчат на переході. Писали ми й про те, що у Дніпрі на заїзді на Кайдацький міст у Mercedes відлетіло колесо. В машину врізався BMW.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.