RU

У Дніпропетровській області чоловік двічі відмовився від бойової повістки: він отримав рік “умовно”

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області чоловік двічі відмовився від бойової повістки: він отримав рік “умовно”
Суд виніс вирок чоловіку, який двічі відмовився брати повістку

Згідно з матеріалами суду, мешканець Кривого Рогу двічі відмовився від бойової повістки. У зв’язку з цим відбувся судовий розгляд цієї справи. Оскільки чоловік ухилявся від служби у ЗСУ.

В матеріалах вказано, що у чоловіка є захворювання очей, шийний остеохондроз, і його визначали обмежено придатним до служби у воєнний час. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішеньУ суді криворіжець повністю визнав себе винним і заявив, що має перелічені хвороби, не служив у ЗСУ і тому відмовився від отримання бойової повістки.

Суддя взяв до уваги, що чоловік має позитивну характеристику з місця роботи, одружений і має на утриманні малолітню дитину. Також суддя врахував надані висновки стосовно стану здоров’я чоловіка.

Вирок - 3 роки позбавлення волі. Проте суддя вирішив покарати чоловіка за відмову від повістки умовним покаранням, оскільки він скоїв не тяжкий злочин. Тож в'язницю замінили на 1 рік випробувального строку. Протягом 30 днів сторони можуть оскаржити рішення в апеляційному суді.

Нагадаємо, чи можуть в Україні чоловіки відмовитися від повістки після 18 травня. Також ми писали, що у Міноборони розповіли, як часто чоловікам потрібно проходити ВЛК. Крім цього, Дніпропетровська область — лідер за кількістю ухилянтів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.