RU
Головна
Область
08:00, 15 Листопада
Информатор UA

Интро

Один такий препарат коштує сотні тисяч доларів. Перші пацієнти вже отримали перші чотири дози необхідного препарату. Всі ліки дітям надали безплатно.  Цьогоріч Міністерство охорони здоров’я надало 18 флаконів препарату від СМА “Spinraza”. Його вистачить на курс лікування для трьох дітей. Це гуманітарна допомога від виробника. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДніпроОВА. Цей препарат вводиться у спинномозковий канал. Спочатку роблять 4 накопичувальні дози. Пізніше ще 2 для підтримки. Ці ліки збільшують кількість білка в організмі, який відповідає за рух м’язів. Всього на Дніпропетровщині спінальну м’язову атрофію діагностували у 22 дітей. Лікування отримують 16 маленьких пацієнтів. Частина з них лікуються за кордоном та за кошти гуманітарної допомоги.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували життя дитині, яка проковтнула голку. Також ми писали про те, що у Дніпрі 12-річна дівчинка отруїлась алкоголем.

У Дніпропетровській області троє дітей безплатно отримали найдорожчі ліки у світі

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області троє дітей безплатно отримали найдорожчі ліки у світі
Один такий препепарат коштує сотні тисяч доларів

Один такий препарат коштує сотні тисяч доларів. Перші пацієнти вже отримали перші чотири дози необхідного препарату. Всі ліки дітям надали безплатно. 

Цьогоріч Міністерство охорони здоров’я надало 18 флаконів препарату від СМА “Spinraza”. Його вистачить на курс лікування для трьох дітей. Це гуманітарна допомога від виробника. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

Цей препарат вводиться у спинномозковий канал. Спочатку роблять 4 накопичувальні дози. Пізніше ще 2 для підтримки. Ці ліки збільшують кількість білка в організмі, який відповідає за рух м’язів.

Всього на Дніпропетровщині спінальну м’язову атрофію діагностували у 22 дітей. Лікування отримують 16 маленьких пацієнтів. Частина з них лікуються за кордоном та за кошти гуманітарної допомоги. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували життя дитині, яка проковтнула голку. Також ми писали про те, що у Дніпрі 12-річна дівчинка отруїлась алкоголем.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.