RU
Головна
Область
21:43, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 27 вересня о 16:32 на вулиці Олександра Довженка у місті Апостолове стався вибух у приватному будинку. Там вибухнув газ. Постраждав чоловік. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. Всередині одноповерхового будинку стався вибух газоповітряної суміші з газової колонки, без подальшого горіння. Внаслідок події постраждав чоловік 1972 року народження. Він отримав опіки обличчя та верхніх кінцівок. Також, сталось значне руйнування конструкцій будинку. Вибухнув дім Багато чого зруйновано  Раніше ми казали, що у Дніпрі на Молодогвардійській загорівся кіоск. 

У Дніпропетровській області вибухнув приватний будинок: постраждав чоловік

Читать на русском

Вибухнув дім

Читать на русском
У Дніпропетровській області вибухнув приватний будинок: постраждав чоловік

Вибухнув дім

У вівторок, 27 вересня о 16:32 на вулиці Олександра Довженка у місті Апостолове стався вибух у приватному будинку. Там вибухнув газ. Постраждав чоловік.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.

Всередині одноповерхового будинку стався вибух газоповітряної суміші з газової колонки, без подальшого горіння. Внаслідок події постраждав чоловік 1972 року народження. Він отримав опіки обличчя та верхніх кінцівок. Також, сталось значне руйнування конструкцій будинку.

Вибухнув дім
Вибухнув дім
Багато чого зруйновано
Багато чого зруйновано 

Раніше ми казали, що у Дніпрі на Молодогвардійській загорівся кіоск. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.