RU
Головна
Область
08:40, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 31 березня відбулася важлива подія для Кам'янського. Там відкрили простір для родин загиблих захисників і захисниць України. Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське».  Міська влада надала у користування приміщення, ГО «Бджола» виконала необхідні ремонтні роботи, придбала меблі та інше оснащення. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію мера Кам’янського Андрія Білоусова у Telegram Хаб складається із двох аудиторій – зали Пам’яті зі світлинами загиблих кам’янчан, а також кімнати для проведення зустрічей, пам’ятних заходів, надання психологічної підтримки тощо. «Дякую всім, хто не стоїть осторонь, долучається до допомоги та підтримує сім’ї загиблих, які мешкають в нашій громаді. Шануємо та пам’ятаємо кожного воїна, який віддав своє життя за Україну. Герої не вмирають», - написав Андрій Білоусов.   Простір для родин загиблих захисників і захисниць України Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське» Міська влада надала у користування приміщення Платон Бережний

У Кам’янському відкрили хаб для родин загиблих Героїв

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському відкрили хаб для родин загиблих Героїв
Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське»

У п'ятницю, 31 березня відбулася важлива подія для Кам'янського. Там відкрили простір для родин загиблих захисників і захисниць України. Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське». 

Міська влада надала у користування приміщення, ГО «Бджола» виконала необхідні ремонтні роботи, придбала меблі та інше оснащення. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію мера Кам’янського Андрія Білоусова у Telegram

Хаб складається із двох аудиторій – зали Пам’яті зі світлинами загиблих кам’янчан, а також кімнати для проведення зустрічей, пам’ятних заходів, надання психологічної підтримки тощо.

«Дякую всім, хто не стоїть осторонь, долучається до допомоги та підтримує сім’ї загиблих, які мешкають в нашій громаді. Шануємо та пам’ятаємо кожного воїна, який віддав своє життя за Україну. Герої не вмирають», - написав Андрій Білоусов.

 
Простір для  родин загиблих захисників і захисниць України
Простір для родин загиблих захисників і захисниць України
Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське»
Хаб створили для потреб ГО «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське»
Міська влада надала у користування приміщення
Міська влада надала у користування приміщення

Платон Бережний

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.