RU
Головна
Дніпро
11:29, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 5 серпня, у Камянському включили в роботу новий світлофорний обєкт на перехресті вулиць М.Грушевського та С.Слісаренко. Рух транспорту на перехресті з великою аварійністю відтепер регулюють 14 світлофорів 8 транспортних та 6 пішохідних. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост мера Кам'янського Андрія Білоусова. Через тиждень почне працювати світлофор на перетині проспекту Конституції та вулиці Вячеслава Чорновола. Два місяці тому новий світлофорний комплекс почав працювати на перетині проспекту Аношкіна та вулиці Республіканської. Знайшли можливість спонсорським коштом обладнати світлофорами ці останні найбільш аварійно-небезпечні перехрестя міста, - сказав міський голова Андрій Білоусов. Платон Бережний

У Кам’янському запрацював новий світлофор

Читать на русском

Введено в експлуатацію новий світлофор у Кам'янському

Читать на русском
У Кам’янському запрацював новий світлофор

Введено в експлуатацію новий світлофор у Кам'янському

У п'ятницю, 5 серпня, у Кам’янському включили в роботу новий світлофорний об’єкт на перехресті вулиць М.Грушевського та С.Слісаренко.

Рух транспорту на перехресті з великою аварійністю відтепер регулюють 14 світлофорів – 8 транспортних та 6 – пішохідних. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост мера Кам'янського Андрія Білоусова. «Через тиждень почне працювати світлофор на перетині проспекту Конституції та вулиці В’ячеслава Чорновола. Два місяці тому новий світлофорний комплекс почав працювати на перетині проспекту Аношкіна та вулиці Республіканської. Знайшли можливість спонсорським коштом обладнати світлофорами ці останні найбільш аварійно-небезпечні перехрестя міста», - сказав міський голова Андрій Білоусов.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.