RU
Головна
Область
13:03, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

23 вересня у Кривому Розі трапилася пожежа. На вулиці Староміській горів будинок. На жаль, загинула жінка. Виклик на лінію “101” надійшов о 18:16. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальники знайшли у помешканні обгоріле тіло 73-річної власниці. Пожежу локалізували о 18:35 та ліквідували о 18:50. Вогонь знищив домашнє майно, також пошкоджено дах будинку на площі 7 квадратних метрів. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки. 23 вересня у Кривому Розі трапилася пожежа  

У Кривому Розі горів будинок: загинула жінка

Читать на русском

У Кривому Розі трапилася смертельна пожежа

Читать на русском
У Кривому Розі горів будинок: загинула жінка

У Кривому Розі трапилася смертельна пожежа

23 вересня у Кривому Розі трапилася пожежа. На вулиці Староміській горів будинок. На жаль, загинула жінка.

Виклик на лінію “101” надійшов о 18:16. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.

Рятувальники знайшли у помешканні обгоріле тіло 73-річної власниці. Пожежу локалізували о 18:35 та ліквідували о 18:50. Вогонь знищив домашнє майно, також пошкоджено дах будинку на площі 7 квадратних метрів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки.

23 вересня у Кривому Розі трапилася пожежа
23 вересня у Кривому Розі трапилася пожежа

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.