RU
Головна
Область
19:13, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Поліція Новомосковська розшукує 15-річну Карину Руденко. З 26 вересня вона не з'являлася вдома. Де вона може перебувати - не відомо. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.  Прикмети: на вигляд 15-16 років, зріст 160 см, худої статури, волосся  темно-руде, очі карі. Була одягнена: зелена куртка, чорні штани та чорні кросівки. Оновлено: Карину знайшли. З нею усе в порядку. Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

У Новомосковську без вісти зникла 15-річна дівчинка

Читать на русском

Будь-яка інформація може виявитись корисною

Читать на русском
У Новомосковську без вісти зникла 15-річна дівчинка

Будь-яка інформація може виявитись корисною

Поліція Новомосковська розшукує 15-річну Карину Руденко. З 26 вересня вона не з'являлася вдома. Де вона може перебувати - не відомо.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. 

Прикмети: на вигляд 15-16 років, зріст 160 см, худої статури, волосся  темно-руде, очі карі.

Була одягнена: зелена куртка, чорні штани та чорні кросівки.

Оновлено: Карину знайшли. З нею усе в порядку.

Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.