RU
Головна
Дніпро
22:01, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі найближчим часом декомунізують ще один топонім, пов’язаний з “радянщиною”. Наразі підписаний відповідний указ Міністерством культури та інформаційної політики України. Пам’ятник більше не підпадає під дію закону про “Охорону культурної спадщини”. Ця споруда увічнювала Федорова Олексія Федоровича — радянського діяча та двічі Героя Радянського Союзу (1942 р. та 1944 р.). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Управління питань з охорони культурної спадщини ДМР. При житті Федоров був активним учасником встановлення в Україні радянської влади. Обіймав посаду першого секретаря Чернігівського обкому (1938-1943рр.).  У 1943 році Федоров та його послідовники “федорівці” проводили терористичні операції на Волині та виконував завдання по знищенню українських повстанців (УПА). Також у 1943 році він отримав звання генерал-майора НКВС СРСР.  Після закінчення війни Федоров очолював Житомирську та Херсонську обласні організації. Обирався делегатом на з’їзді Компартії. А також багато років працював міністром соціальної політики УРСР. Помер 9 вересня 1989 року.  Наразі пам’ятник радянському діячеві знаходиться у парку Глоби. У коментарі під публікацією уточнили, що в майбутньому пам’ятку демонтують. Точна дата зносу поки невідома.  Пам'ятник Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі планують декомунізувати 7 вулиць і 1 сквер. Також у Дніпрі з’явилася вулиця, присвячена Степану Бандері.

У парку Глоби у Дніпрі планують демонтувати пам’ятник

Читать на русском

Читать на русском
У парку Глоби у Дніпрі планують демонтувати пам’ятник
Пам’ятник більше не підпадає під дію закону про “Охорону культурної спадщини”

У Дніпрі найближчим часом декомунізують ще один топонім, пов’язаний з “радянщиною”. Наразі підписаний відповідний указ Міністерством культури та інформаційної політики України. Пам’ятник більше не підпадає під дію закону про “Охорону культурної спадщини”.

Ця споруда увічнювала Федорова Олексія Федоровича — радянського діяча та двічі Героя Радянського Союзу (1942 р. та 1944 р.). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Управління питань з охорони культурної спадщини ДМР.

При житті Федоров був активним учасником встановлення в Україні радянської влади. Обіймав посаду першого секретаря Чернігівського обкому (1938-1943рр.). 

У 1943 році Федоров та його послідовники “федорівці” проводили терористичні операції на Волині та виконував завдання по знищенню українських повстанців (УПА). Також у 1943 році він отримав звання генерал-майора НКВС СРСР. 

Після закінчення війни Федоров очолював Житомирську та Херсонську обласні організації. Обирався делегатом на з’їзді Компартії. А також багато років працював міністром соціальної політики УРСР. Помер 9 вересня 1989 року. 

Наразі пам’ятник радянському діячеві знаходиться у парку Глоби. У коментарі під публікацією уточнили, що в майбутньому пам’ятку демонтують. Точна дата зносу поки невідома. 

Пам'ятник
Пам'ятник

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі планують декомунізувати 7 вулиць і 1 сквер. Також у Дніпрі з’явилася вулиця, присвячена Степану Бандері.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.