RU

Українці зможуть моніторити квитки на потяги з можливістю автовикупу

Читать на русском

Читать на русском
Українці зможуть моніторити квитки на потяги з можливістю автовикупу
"Укрзалізниця" запускає функцію моніторингу квитків з автовикупом

В “Укрзалізниці” з’явиться нова функція. Тепер усі користувачі зможуть моніторити квитки на необхідні напрямки потягів з можливістю автовикупу. Щоб скористатися послугою, необхідно авторизуватися через “Дія.Підпис”.

Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу “Укрзалізниця”. Щоб моніторити конкретний потяг, потрібно активувати функцію автоматичної купівлі квитків:

  • внести дані пасажирів;
  • оплатити замовлення.

Зверніть увагу, що при активації функції з вашого рахунку відразу знімуть кошти. Якщо квитки не знайдуться — гроші повернуться на картку автоматично. Якщо ж їх знайдуть — ви отримаєте пуш-сповіщення у застосунку. 

“Моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ - Відень. Проте можна отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що “Укрзалізниця” тестує новий сервіс для замовлення квитків. Також читайте, що у потяг, який курсує через Дніпро, провідник не впускав жінок. Писали ми й про те, що у Дніпрі на залізничному вокзалі облаштували куточок для дітей.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.