RU
Головна
Дніпро
17:14, 21 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпровській лікарні Мечникова врятували життя 28-річному Андрію. Він родом із Бахмута та отримав важкі поранення від вибуху міни під ногами. Найбільший уламок потрапив у хребет та пошкодив сонну артерію. Коли бійця евакуювали до Дніпра, то він був непритомний. Він втратив багато крові. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію директора лікарні Сергія Риженка.  У лікарні медики діагностували у нього забій головного мозку, поранення м’яких тканин шиї, рвану рану підщелепної ділянки, перелом правої гайморової пазухи з чужорідним тілом. Поранений не міг самостійно дихати і його під'єднали до апарату штучної вентиляції легень. Лікарі провели складку операцію, яка тривала понад 10 годин. Хірурги зшили всі судини та рани. І вже 20 листопада бійця зняли з апарату ШВЛ і він може самостійно дихати.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували чоловіка, який постраждав від вибуху іранського дрона-камікадзе “Шахед”. Також ми писали, що у лікарні Дніпра врятували бійця, який отримав важке поранення на фронті. Окрім того, читайте, як дніпровські лікарі провели складку операцію та зберегли життя бійцю, в якого влучила куля ворожого снайпера. 

Уламок пошкодив сонну артерію: дніпровські медики врятували бійця з важкими пораненнями

Читать на русском

Читать на русском
Уламок пошкодив сонну артерію: дніпровські медики врятували бійця з важкими пораненнями
Операція тривала понад 10 годин

У Дніпровській лікарні Мечникова врятували життя 28-річному Андрію. Він родом із Бахмута та отримав важкі поранення від вибуху міни під ногами. Найбільший уламок потрапив у хребет та пошкодив сонну артерію.

Коли бійця евакуювали до Дніпра, то він був непритомний. Він втратив багато крові. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію директора лікарні Сергія Риженка. 

У лікарні медики діагностували у нього забій головного мозку, поранення м’яких тканин шиї, рвану рану підщелепної ділянки, перелом правої гайморової пазухи з чужорідним тілом.

Поранений не міг самостійно дихати і його під'єднали до апарату штучної вентиляції легень. Лікарі провели складку операцію, яка тривала понад 10 годин. Хірурги зшили всі судини та рани. І вже 20 листопада бійця зняли з апарату ШВЛ і він може самостійно дихати. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували чоловіка, який постраждав від вибуху іранського дрона-камікадзе “Шахед”. Також ми писали, що у лікарні Дніпра врятували бійця, який отримав важке поранення на фронті. Окрім того, читайте, як дніпровські лікарі провели складку операцію та зберегли життя бійцю, в якого влучила куля ворожого снайпера. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.