RU
Головна
Область
15:07, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Ювенальні прокурори Слобожанської окружної прокуратури доправили до суду акт проти чоловіка. Його обвинувачують у вчиненні розпусних дій  щодо 5-річного хлопчика. Обвинувачений перебуває під вартою. Подія сталася у вересні. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, 35-річний чоловік під’їхав до 5-річного хлопчика, який грався біля свого будинку. Далі він запропонував хлопчику цукерок і покликав до машини. Після чого відвіз до покинутої будівлі де і вчинив розпусні дії. Чоловіка затримали. Наразі він перебуває під вартою. Його звинувачують у вчиненні кримінального злочину за фактом вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини (ч. 2 ст. 156 КК України). Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 16-річну дівчинку. Також читайте, що у Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку.

В Дніпропетровській області 35-річний чоловік вчинив розпусні дії щодо 5-річного хлопчика

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпропетровській області 35-річний чоловік вчинив розпусні дії щодо 5-річного хлопчика
Чоловік під вартою

Ювенальні прокурори Слобожанської окружної прокуратури доправили до суду акт проти чоловіка. Його обвинувачують у вчиненні розпусних дій  щодо 5-річного хлопчика. Обвинувачений перебуває під вартою.

Подія сталася у вересні. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, 35-річний чоловік під’їхав до 5-річного хлопчика, який грався біля свого будинку. Далі він запропонував хлопчику цукерок і покликав до машини. Після чого відвіз до покинутої будівлі де і вчинив розпусні дії.

Чоловіка затримали. Наразі він перебуває під вартою. Його звинувачують у вчиненні кримінального злочину за фактом вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини (ч. 2 ст. 156 КК України).

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 16-річну дівчинку. Також читайте, що у Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.