RU
Головна
Область
13:04, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

В Дніпропетровській області засудили чоловіка, який зґвалтував 16-річну дівчинку. Ситуація сталася у Синельниківському районі у вересні 2017 року. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, 26 - річний раніше судимий чоловік помітив на узбіччі 16 - річну дівчинку. Він запропонував їй сісти до нього в автомобіль та підвезти додому. Після того, як дівчинка сіла в авто, почав погрожувати фізичною розправою, наказав роздягнутись та зґвалтував її. У суді чоловік свою вину не визнав. Суд визнав його винним за зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 КК України). Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі. Раніше ми писали, що у Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Також читайте, що у Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 8-річного пасинка. Що вирішив Верховний Суд читайте тут.

В Дніпропетровській області чоловік запропонував підвезти і зґвалтував 16-річну дівчинку: вирок суду

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпропетровській області чоловік запропонував підвезти і зґвалтував 16-річну дівчинку: вирок суду
Чоловікові винесли вирок

В Дніпропетровській області засудили чоловіка, який зґвалтував 16-річну дівчинку. Ситуація сталася у Синельниківському районі у вересні 2017 року.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, 26 - річний раніше судимий чоловік помітив на узбіччі 16 - річну дівчинку. Він запропонував їй сісти до нього в автомобіль та підвезти додому. Після того, як дівчинка сіла в авто, почав погрожувати фізичною розправою, наказав роздягнутись та зґвалтував її.

У суді чоловік свою вину не визнав. Суд визнав його винним за зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 КК України). Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Раніше ми писали, що у Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Також читайте, що у Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 8-річного пасинка. Що вирішив Верховний Суд читайте тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.