RU

В мережі поширюють фейк про те, що в Дніпропетровську область 18 травня приїдуть сотні працівників ТЦК з інших регіонів

Читать на русском

Читать на русском
В мережі поширюють фейк про те, що в Дніпропетровську область 18 травня приїдуть сотні працівників ТЦК з інших регіонів
В соціальних мережах поширюють "вкид" про приїзд сотень працівників ТЦК у Дніпропетровську область з інших регіонів

В соцмережах поширюють “новину” про те, що 18 травня в Дніпропетровську область приїдуть військовослужбовці з інших регіонів для “посилення”. Уявна цифра складає декілька сотень і має тенденцію до збільшення. Дніпропетровській обласний ТЦК та СП заявляє, що дана інформація є фейком.

Джерело – російські пропагандистські ресурси, які намагаються розігнати чергову брехню. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.

“Жодних «посилень» особовим складом з інших ТЦК у Дніпропетровській, Запорізькій та інших областях у районі відповідальності не відбувається і не планується, потреби у цьому немає. Тримаємо стрій, дотримуємось медійної гігієни та довіряємо лише надійним джерелам інформації!” – йдеться у пості Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський підписав закон про підвищення штрафів для ухилянтів. Також читайте, що Борис Філатов прокоментував бронювання від мобілізації. Крім цього, Інформатор повідомляв, що виконавча служба України не може забирати в ухилянта-боржника

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.