RU

В Україні графіки відключення світла можуть бути жорсткішими: причина

Читать на русском

Читать на русском
В Україні графіки відключення світла можуть бути жорсткішими: причина
Українцям доведеться звикнути до графіків відключення електроенергії

В спекотні місяці графіки вимкнень світла можуть бути жорсткішими. Оскільки сильна спека негативно впливає на роботу сонячних панелей. При високій температурі громадяни вмикатимуть кондиціонери та вентилятори, при цьому вироблення сонячної енергії буде нижчим.

Тому українцям доведеться звикнути до графіків відключення світла. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію “Укренерго”

“Водночас, якщо день був сонячним, то він впливає на енергозабезпечення не лише вдень, а й увечері: бо гідроакумулюючі станції за день накопичили воду і спрацюють її під час вечірніх годин, чим зменшать необхідність обмежень. Тож, на жаль, залежність української енергосистеми від погодних умов – це сувора реальність, яку спричинили російські удари по українських електростанціях”, — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що 27 травня з ремонту вивели другий за останній час атомний блок. Його потужність 1000 МВт. Це вдалося зробити на три дні раніше, ніж планували. Однак до планових виходів в ремонт готуються ще кілька блоків. 

“Це критично необхідно, аби забезпечити стабільну та безперебійну роботу усіх 9 атомних блоків протягом опалювального сезону”, — йдеться у повідомленні

Нагадаємо, що в Україні 1 червня можуть зрости тарифи на світло. Писали ми й все, що варто знати про стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії у Дніпрі та області. Також читайте, що “Укренерго” та Yasno розповіли про аварійні відключення світла влітку та взимку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.