RU

В Україні може злетіти ціна на світло: на скільки та які комунальні послуги ще подорожчають

Читать на русском

Читать на русском
В Україні може злетіти ціна на світло: на скільки та які комунальні послуги ще подорожчають
В Україні можуть зрости тарифи на деякі комунальні послуги

Міністерство енергетики України розглядає питання щодо підняття тарифів на електроенергію для побутових споживачів. Під час першого етапу — 1 травня або 1 червня — ціна може зрости до 3,5 - 4 гривень за один кіловат на годину. Однак це потягне за собою здорожчання й інших комунальних послуг: газу, гарячої води та теплопостачання. 

Про це в етері “Новини.Live” розповів Олег Попенко, голова Спілки споживачів комунальних послуг, — пише Інформатор. 

“В тому ж НАК “Нафтогаз” і Міненерго розглядалось питання щодо підняття тарифу на газ. Знову ж, я не стверджую, що сто відсотково це буде прийнято, але я знаю, що вивчається питання підняття в середньому десь на 1-1,5 гривні. Сьогодні ми платимо з вами 7 гривень 96 копійок (за 1 метр кубічний — ред.). Це вартість газу, яку відпускає “Нафтогаз”, а розглядалось питання 9 - 9,5 гривень”, — наголосив Попенко. 

Наголошується, якщо першого травня або червня вартість електроенергії зросте, то автоматично на 10-15% підвищиться й ціна обслуговування багатоквартирних будинків.

“Тобто, крім того, що зросте вартість електроенергії, зросте й вартість обслуговування багатоквартирних будинків. Якщо вартість газу зросте, це автоматично підніме тарифи на теплопостачання і на гарячу воду”, — підсумував голова Спілки споживачів комунальних послуг. 

Нагадаємо, що тарифи на воду у Дніпрі можуть зрости двічі за рік. Також читайте, що буде з тарифами на комуналку в Україні. Писали ми й про те, що у Дніпрі змінився розмір абонплати за воду

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.