RU
Головна
Україна
18:04, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Документ набере чинності після публікації в Офіційному віснику України. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Станом на 13.09.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 327 громад. Варто зазначити, що перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області. Її мешканці можуть отримати державну допомогу на проживання в розмірі 2000 грн на місяць на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю. Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави. Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних адміністрацій. У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це: території, що є тимчасово окупованими; території, що перебувають в оточенні (блокуванні); території, на яких тривають активні бойові дії. Раніше ми казали, що Зеленський нагородив відзнаками рятувальників з Дніпра та області. Також ми повідомляли, коли запрацює реєстр зброї в Україні та яким він буде. 

В Україні оновили список громад, в яких ведуться бойові дії: хто може отримати грошову допомогу від держави

Читать на русском
В Україні оновили список громад, в яких ведуться бойові дії: хто може отримати грошову допомогу від держави

Оновили список громад, де ведуться бойові дії

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Документ набере чинності після публікації в Офіційному віснику України. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Станом на 13.09.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 327 громад.

Варто зазначити, що перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області. Її мешканці можуть отримати державну допомогу на проживання в розмірі 2000 грн на місяць на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.


Раніше ми казали, що Зеленський нагородив відзнаками рятувальників з Дніпра та області. Також ми повідомляли, коли запрацює реєстр зброї в Україні та яким він буде. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.