RU
Головна
Україна
21:08, 5 Січня
Информатор UA

Интро

Міністерство внутрішніх справ змінило алгоритм для отримання водійських посвідчень. Це стосується самої підготовки в автошколі, так і складання іспиту. Зокрема можна виділити 5 етапів для отримання водійського посвідчення.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна.  На першому етапі необхідно обрати акредитований навчальний заклад та пройти теоретичний курс навчання. Також за допомогою онлайн-тренажера проходите підготовку до іспиту з теорії. На другому етапі в сервісному центрі МВС складається теоретична частина. Після чого наступає практична частина підготовки. Далі майбутнім водіям потрібно скласти практичний іспит в автошколі, а вже потім скласти практичну частину в МВС. Раніше Інформатор нагадував, що означають сигнали регулювальника, коли не працює світлофор. Також ми публікували топ “майстрів” із паркування у Дніпрі за тиждень. Також у Дніпрі на Слобожанському проспекті облили кислотою шість автівок.   

В Україні по-новому складатимуть іспити на водійські права: всі деталі

Читать на русском

Читать на русском
В Україні по-новому складатимуть іспити на водійські права: всі деталі
Теорію і практику складатимуть окремо

Міністерство внутрішніх справ змінило алгоритм для отримання водійських посвідчень. Це стосується самої підготовки в автошколі, так і складання іспиту. Зокрема можна виділити 5 етапів для отримання водійського посвідчення

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна. 

На першому етапі необхідно обрати акредитований навчальний заклад та пройти теоретичний курс навчання. Також за допомогою онлайн-тренажера проходите підготовку до іспиту з теорії.

На другому етапі в сервісному центрі МВС складається теоретична частина. Після чого наступає практична частина підготовки. Далі майбутнім водіям потрібно скласти практичний іспит в автошколі, а вже потім скласти практичну частину в МВС.

Раніше Інформатор нагадував, що означають сигнали регулювальника, коли не працює світлофор. Також ми публікували топ “майстрів” із паркування у Дніпрі за тиждень. Також у Дніпрі на Слобожанському проспекті облили кислотою шість автівок

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.