RU
Головна
Україна
16:17, 10 Грудень
Информатор UA

Интро

У листопаді в Україні суттєво подешевшав газ. У порівняні з минулим місяцем фактична ціна його реалізації знизилась майже на чверть. Втім, для населення до кінця опалювального сезону вартість блакитного палива не зміниться.  Наразі в країні діє мораторій на підвищення тарифів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна.  Так, у жовтні 2022 року ціна газу становила 38 295 гривень за 1 тис. кубометрів без ПДВ. За листопад —  28 855,75. Дані свідчать, що блакитне паливо подешевшало майже на 25%.  Мораторій на газ в Україні  Тарифи на газ та тепло для населення не змінюватимуть до кінця війни. Верховна рада схвалила урядовий законопроєкт про мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду під час війни. Ціна на природний газ для побутових споживачів не підлягає збільшенню вартості, яка застосовувалася у відносинах між постачальником та побутовими споживачами станом на 24 лютого 2022 року. Інформатор писав, скільки цифр в особовому рахунку за газ у жителів Дніпра та області. Також читайте,  як платити, який тариф та чи збереглися пільги. Писали ми й про те, що в Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку.

В Україні подешевшав газ: як змінилась ціна блакитного палива

Читать на русском

Читать на русском
В Україні подешевшав газ: як змінилась ціна блакитного палива
Ціна газу в Україні зменшилась

У листопаді в Україні суттєво подешевшав газ. У порівняні з минулим місяцем фактична ціна його реалізації знизилась майже на чверть. Втім, для населення до кінця опалювального сезону вартість блакитного палива не зміниться. 

Наразі в країні діє мораторій на підвищення тарифів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна. 

Так, у жовтні 2022 року ціна газу становила 38 295 гривень за 1 тис. кубометрів без ПДВ. За листопад —  28 855,75. Дані свідчать, що блакитне паливо подешевшало майже на 25%. 

Мораторій на газ в Україні 

Тарифи на газ та тепло для населення не змінюватимуть до кінця війни. Верховна рада схвалила урядовий законопроєкт про мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду під час війни.

Ціна на природний газ для побутових споживачів не підлягає збільшенню вартості, яка застосовувалася у відносинах між постачальником та побутовими споживачами станом на 24 лютого 2022 року.

Інформатор писав, скільки цифр в особовому рахунку за газ у жителів Дніпра та області. Також читайте,  як платити, який тариф та чи збереглися пільги. Писали ми й про те, що в Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.