RU

В Україні з 18 травня запустять застосунок "Резерв+": для чого він потрібен

Читать на русском

Читать на русском
В Україні з 18 травня запустять застосунок "Резерв+": для чого він потрібен
18 травня в Україні стане доступним застосунок "Резерв+"

Міноборони запускає мобільний застосунок “Резерв+”. Він створений для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Застосунок можна буде скачати з App Store та Google Play з 18 травня.

З 18 травня всі військовозобов’язані віком від 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (до 16 липня) оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та email (за наявності). У Міноборони зазначають, що під час оновлення даних направлення на ВЛК видавати не будуть. Його можуть виписати у разі потреби згодом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Міністерства оборони України.

Завдяки "Резерву+" можна буде оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації у реєстрі “Оберіг”. Також дані оновити можна у ТЦК або ЦНАП. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток. З 18 червня у застосунку “Резерв+” також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Дивіться у відео нижче, як працює “Резерв+”.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Борис Філатов прокоментував бронювання від мобілізації. Крім цього, Інформатор повідомляв, що виконавча служба України не може забирати в ухилянта-боржника. Також читайте, які обов’язки для бізнесу передбачені в новому законі про мобілізацію.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.