RU
Головна
Область
17:41, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів попередила мешканців країни про небезпеку. В імпортному печиві виявили небезпечну для життя речовину. Печиво можуть продавати в Дніпропетровській області. Так, у кондитерських виробах виявили високий вміст акриламіду. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на ГУ Держпродспоживслужби Дніпропетровської області. Печиво Petit Beurre транспортували до України з Румунії через Польщу. За даними Держпродспоживслужби, продукт міг потрапити на прилавки магазинів Дніпропетровської області. "При виявленні цього продукту у продажу терміново повідомляти Головне управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області за телефоном (099) 723-16-99. Також доводимо до відома операторів ринку, які здійснюють обіг вищезгаданої продукції, про необхідність вилучення її з обігу, а також у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність", - повідомили у Держспоживслужбі. Що таке акриламід та чим він небезпечний Акриламід - хімічна сполука, що застосовуються як отверджувачі і матеріали покриття. Проявляє сильні нейротоксичні властивості. Характерною особливістю акриламіду є те, що ознаки отруєння проявляються лише після прихованого періоду від кількох днів до тижнів. До симптомів ураження належать: посилене потовиділення на руках і ногах, оніміння або навіть параліч кінцівок. Контакт акриламіду із очима спричинює пошкодження рогівки ока. Вдихання пари або пилу може призвести до серйозного ураження нервової системи. Раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі від отруєння алкоголем помер п'ятимісячний хлопчик . Також писали, що на Дніпропетровщині дівчина заразилася небезпечною інфекцією, з'ївши рибу. Раніше Інформатор писав, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини. За попередньою інформацією, вони отруїлися чадним газом. Також ми давали поради, як запобігти отруєнню чадним газом та які перші симптоми отруєння. Окрім того, Інформатор писав, як у Дніпропетровській області жінка ледь не загинула, намагаючись зігрітися. 

В Україну потрапило отруйне печиво: продукт можуть продавати в Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
В Україну потрапило отруйне печиво: продукт можуть продавати в Дніпропетровській області
Будьте обережні

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів попередила мешканців країни про небезпеку. В імпортному печиві виявили небезпечну для життя речовину. Печиво можуть продавати в Дніпропетровській області.

Так, у кондитерських виробах виявили високий вміст акриламіду. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на ГУ Держпродспоживслужби Дніпропетровської області.

Печиво Petit Beurre транспортували до України з Румунії через Польщу. За даними Держпродспоживслужби, продукт міг потрапити на прилавки магазинів Дніпропетровської області.

"При виявленні цього продукту у продажу терміново повідомляти Головне управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області за телефоном (099) 723-16-99. Також доводимо до відома операторів ринку, які здійснюють обіг вищезгаданої продукції, про необхідність вилучення її з обігу, а також у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність", - повідомили у Держспоживслужбі.

Що таке акриламід та чим він небезпечний

Акриламід - хімічна сполука, що застосовуються як отверджувачі і матеріали покриття. Проявляє сильні нейротоксичні властивості. Характерною особливістю акриламіду є те, що ознаки отруєння проявляються лише після прихованого періоду від кількох днів до тижнів. До симптомів ураження належать: посилене потовиділення на руках і ногах, оніміння або навіть параліч кінцівок. Контакт акриламіду із очима спричинює пошкодження рогівки ока. Вдихання пари або пилу може призвести до серйозного ураження нервової системи.

Раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі від отруєння алкоголем помер п'ятимісячний хлопчик . Також писали, що на Дніпропетровщині дівчина заразилася небезпечною інфекцією, з'ївши рибу.

Раніше Інформатор писав, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини. За попередньою інформацією, вони отруїлися чадним газом. Також ми давали поради, як запобігти отруєнню чадним газом та які перші симптоми отруєння. Окрім того, Інформатор писав, як у Дніпропетровській області жінка ледь не загинула, намагаючись зігрітися

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.