RU
Головна
Область
21:10, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Після звільнення Харківської області на колишніх окупованих територіях залишилось багато нерозірваних боєприпасів, касетних зарядів та снарядів. Також окупанти залишили після себе розтяжки та міни, які можуть становити небезпеку для місцевих жителів. Поліцейські вибухотехнічної служби з нашого регіону долучилися до процесу розмінування Харківщини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Вибухонебезпечні предмети виявляють поруч із будинками людей, у полях, лісосмугах, уздовж доріг. Також після деокупації вибухотехніки виявили півтонні авіаційні бомби ФАП-500, які війська РФ скидали на житлові квартали Куп’янська. Їх вивезли на відкриту територію та знешкодили. Небезпечне «залізо» зібрали, а боєприпаси, які становлять загрозу життю і здоров’ю людей, вибухотехніки знешкодили на місці. Розмінування територій триває. Поліція застерігає місцевих мешканців бути обачними та не наражати себе на небезпеку. Поки правоохоронці не перевірили - не відвідуйте ліси та поля. Слідкуйте, аби цього не робили діти. Не наближайтеся та не чіпайте підозрілі предмети. У разі їх виявлення, одразу повідомляйте на лінію "102". Будьте обережні та дотримуйтесь правил мінної безпеки.      Ворожі боєприпаси  Сапери  Знищили Раніше ми казали, чи поспішати українкам до військкоматів. Також ми казали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю ворожу ракету.

Вибухотехніки з Дніпропетровської області показали, як знешкоджують боєприпаси у деокупованому Куп'янську

Читать на русском

Знешкодження боєприпасів, що залишив ворог

Читать на русском
Вибухотехніки з Дніпропетровської області показали, як знешкоджують боєприпаси у деокупованому Куп'янську

Знешкодження боєприпасів, що залишив ворог

Після звільнення Харківської області на колишніх окупованих територіях залишилось багато нерозірваних боєприпасів, касетних зарядів та снарядів. Також окупанти залишили після себе розтяжки та міни, які можуть становити небезпеку для місцевих жителів.

Поліцейські вибухотехнічної служби з нашого регіону долучилися до процесу розмінування Харківщини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Вибухонебезпечні предмети виявляють поруч із будинками людей, у полях, лісосмугах, уздовж доріг. Також після деокупації вибухотехніки виявили півтонні авіаційні бомби ФАП-500, які війська РФ скидали на житлові квартали Куп’янська. Їх вивезли на відкриту територію та знешкодили.

Небезпечне «залізо» зібрали, а боєприпаси, які становлять загрозу життю і здоров’ю людей, вибухотехніки знешкодили на місці. Розмінування територій триває.

Поліція застерігає місцевих мешканців бути обачними та не наражати себе на небезпеку. Поки правоохоронці не перевірили - не відвідуйте ліси та поля. Слідкуйте, аби цього не робили діти. Не наближайтеся та не чіпайте підозрілі предмети. У разі їх виявлення, одразу повідомляйте на лінію "102". Будьте обережні та дотримуйтесь правил мінної безпеки. 

 
 
Ворожі боєприпаси
Ворожі боєприпаси 
Сапери
Сапери 
Знищили
Знищили

Раніше ми казали, чи поспішати українкам до військкоматів. Також ми казали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю ворожу ракету.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.