RU
Головна
Область
23:03, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

За допомогою фішингових посилань зловмисник отримував доступ до банківських рахунків користувачів. У такий спосіб він привласнив близько пів мільйона гривень. За скоєне йому може загрожувати до восьми років ув’язнення.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ГУНП Дніпропетровської області. Схему інтернет-шахрайства викрили співробітники правоохоронних органів у співпраці з працівниками служби безпеки "ПриватБанку". Житель Павлограда видавав себе за покупця на платформах оголошень. Обговорюючи деталі угоди з продавцями, фігурант направляв їм фішингове посилання нібито про інтернет-оплату. Банківські дані, введені користувачами на фішинговому ресурсі, автоматично ставали відомі зловмиснику. Надалі з рахунків потерпілих він привласнював гроші. Загальна сума збитків сягає пів мільйона гривень. За місцем проживання зловмисника працівники поліції провели обшук. Вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та банківські картки, що використовувалася у протиправній діяльності. Вилучену техніку направлено на експертні дослідження.  Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 - шахрайство. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.  Кіберполіція нагадує громадянам: у разі купівлі товарів на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди лише в чаті цієї платформи і не переходьте у месенджери. Також необхідно уважно перевіряти URL-адресу необхідного сайту, адже один зайвий символ може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт.  Раніше ми писали, що у Дніпрі шахрай завдав збитків на 5 млн гривень. Також повідомляли і про те, що у Дніпропетровській області шахраї привласнили близько 100 млн гривень.

Видавав себе за покупця: шархай з Дніпропетровської області привласнив пів мільйона гривень

Читать на русском

Житель Павлограда видавав себе за покупця на платформах оголошень та відправляв потерпілим направляв їм фішингове посилання

Читать на русском
Видавав себе за покупця: шархай з Дніпропетровської області привласнив пів мільйона гривень

Житель Павлограда видавав себе за покупця на платформах оголошень та відправляв потерпілим направляв їм фішингове посилання

За допомогою фішингових посилань зловмисник отримував доступ до банківських рахунків користувачів. У такий спосіб він привласнив близько пів мільйона гривень. За скоєне йому може загрожувати до восьми років ув’язнення. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ГУНП Дніпропетровської області.

Схему інтернет-шахрайства викрили співробітники правоохоронних органів у співпраці з працівниками служби безпеки "ПриватБанку".

Житель Павлограда видавав себе за покупця на платформах оголошень. Обговорюючи деталі угоди з продавцями, фігурант направляв їм фішингове посилання нібито про інтернет-оплату. Банківські дані, введені користувачами на фішинговому ресурсі, автоматично ставали відомі зловмиснику. Надалі з рахунків потерпілих він привласнював гроші. Загальна сума збитків сягає пів мільйона гривень.

За місцем проживання зловмисника працівники поліції провели обшук. Вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та банківські картки, що використовувалася у протиправній діяльності. Вилучену техніку направлено на експертні дослідження. 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 - шахрайство. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі. 

Кіберполіція нагадує громадянам: у разі купівлі товарів на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди лише в чаті цієї платформи і не переходьте у месенджери. Також необхідно уважно перевіряти URL-адресу необхідного сайту, адже один зайвий символ може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі шахрай завдав збитків на 5 млн гривень. Також повідомляли і про те, що у Дніпропетровській області шахраї привласнили близько 100 млн гривень.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.