RU
Головна
Дніпро
16:23, 20 Липня
Информатор UA

Интро

Мешканець Дніпропетровської області на сайті інтернет продажів отримував доступ до банківської інформації продавців. Після чого списував з їхніх карток гроші. Співробітники поліції отримали інформацію про те, що хтось викрав з банківського рахунку поліцейської гроші. Виявилося, що вона стала черговою жертвою інтернет-шахрая. Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. Правоохоронці встановили, що шахрайською схемою заробітку в інтернеті займався 32-річний мешканець Нікополя. Чоловік під виглядом покупця висилав своїм жертвам посилання на фішинговий сайт, зовні схожий на сторінку оплати товару популярного інтернет-сервісу обяв. Коли людина вводила там свої дані банківської картки для підтвердження грошового переказу, вона власноруч передавала інформацію зловмиснику. 29-річна помічниця дільничного офіцера поліції перейшла за посиланням, що надіслав аферист. Вона діяла відповідно до інструкцій на сайті. Трохи згодом з її рахунку списали всі гроші. За зібраними матеріалами слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У чоловіка під час обшуку вилучили мобільну та компютерну техніку, сім-карти. В мобільному телефоні чоловіка зберіглася переписка з іншими ймовірними потерпілими шахрая. Наразі слідчі криворізької поліції готують йому оголошення про підозру. За проведені махінації зловмиснику може загрожувати до 3-х років позбавлення волі. Триває подальше досудове розслідування. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні шахраї виманювали понад мільйон гривень, прикидаючись головами ОВА.4 з них мешканці Дніпропетровської області.Також читайте, що аферистистворили 400 фейкових сайтів та привласнили 100 мільйонів гривень українців під виглядом соцвиплат від ЄС. Ярослав Жахалов

Мешканець Дніпропетровської області виманював банківські дані людей на сайті продажів і списував всі гроші

Читать на русском

Мешканець Дніпропетровської області виманював банківські дані людей на сайті продажів і списував всі гроші

Читать на русском
Мешканець Дніпропетровської області виманював банківські дані людей на сайті продажів і списував всі гроші

Мешканець Дніпропетровської області виманював банківські дані людей на сайті продажів і списував всі гроші

Мешканець Дніпропетровської області на сайті інтернет продажів отримував доступ до банківської інформації продавців. Після чого списував з їхніх карток гроші.

Співробітники поліції отримали інформацію про те, що хтось викрав з банківського рахунку поліцейської гроші. Виявилося, що вона стала черговою жертвою інтернет-шахрая. Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. Правоохоронці встановили, що шахрайською схемою заробітку в інтернеті займався 32-річний мешканець Нікополя. Чоловік під виглядом покупця висилав своїм жертвам посилання на фішинговий сайт, зовні схожий на сторінку оплати товару популярного інтернет-сервісу об’яв. Коли людина вводила там свої дані банківської картки для підтвердження грошового переказу, вона власноруч передавала інформацію зловмиснику. 29-річна помічниця дільничного офіцера поліції перейшла за посиланням, що надіслав аферист. Вона діяла відповідно до інструкцій на сайті. Трохи згодом з її рахунку списали всі гроші. За зібраними матеріалами слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. У чоловіка під час обшуку вилучили мобільну та комп’ютерну техніку, сім-карти. В мобільному телефоні чоловіка зберіглася переписка з іншими ймовірними потерпілими шахрая. Наразі слідчі криворізької поліції готують йому оголошення про підозру. За проведені махінації зловмиснику може загрожувати до 3-х років позбавлення волі. Триває подальше досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні шахраї виманювали понад мільйон гривень, прикидаючись головами ОВА. 4 з них – мешканці Дніпропетровської області. Також читайте, що аферисти створили 400 фейкових сайтів та привласнили 100 мільйонів гривень українців під виглядом соцвиплат від ЄС.

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.