RU
Головна
Область
21:00, 13 Вересня
Информатор UA

Интро

Мужні українські воїни знищують рашистів, які вторглися на наші землі. Так, десантники 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади розповіли про звільнення Ізюму Харківської області. Бійці діляться, що орки тікали від них та кидали все. На словах окупанти "своих не бросают". Але на ділі це зовсім інакше, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію десантно-штурмових військ ЗСУ. Вони біжали, як миші. Бросали все: техніку, своїх людей. Був навіть в них поранений, якого вони застрелили, щоб просто вбігти, – каже військовий. Нині десантники допомагають місцевим цивільним та повертають Ізюм до мирного життя. Слава ЗСУ! Україна переможе! Смерть загарбникам! Інші історії можна послухати у відео нижче. Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. А тут слухайте розповіді танкістів 25-ої бригади про знищення орків.

Ворог кидає техніку та добиває своїх поранених: десантники з Дніпропетровської області розповіли, як звільняли Ізюм

Читать на русском

Десантники з Дніпропетровської області відправляють противника у пекло

Читать на русском
Ворог кидає техніку та добиває своїх поранених: десантники з Дніпропетровської області розповіли, як звільняли Ізюм

Десантники з Дніпропетровської області відправляють противника у пекло

Мужні українські воїни знищують рашистів, які вторглися на наші землі. Так, десантники 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади розповіли про звільнення Ізюму Харківської області. Бійці діляться, що орки тікали від них та кидали все.

На словах окупанти "своих не бросают". Але на ділі це зовсім інакше, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію десантно-штурмових військ ЗСУ.

Вони біжали, як миші. Бросали все: техніку, своїх людей. Був навіть в них поранений, якого вони застрелили, щоб просто вбігти, – каже військовий.

Нині десантники допомагають місцевим цивільним та повертають Ізюм до мирного життя.

Слава ЗСУ! Україна переможе! Смерть загарбникам!

Інші історії можна послухати у відео нижче.

Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. А тут слухайте розповіді танкістів 25-ої бригади про знищення орків.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.