RU
Головна
Україна
13:38, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

Дедалі частіше росія завдає ударів з використанням дронів-камікадзе. Смертоносні літальні апарати рф закупила в Ірані. А тепер уже наші фахівці розібрали один зі збитих безпілотників і зробили певні висновки.  Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пост співзасновника Monobank Володимира Яценко. "Ворога треба знати в обличчя. Інженери нашої команди долучилися до препарування «нутрощів» «Шахіда». На фото пристрій цифрового радіозв’язку", — написав Яценко.  Так, за словами Володимира ембарго на постачання високотехнологічних компонентів в Іран має великі дірки - на центральному процесорі хоч і затерте маркування, але певні ознаки 100 відсотково вказують, що це потужний чіп виробництва ALTERA, зараз INTEL. Також, Володимир зазначив, що пристрій спроектовано фахівцями, які проходили навчання у Сполучених Штатах. Кожний світовий центр проектування електронних приладів має свої ознаки. "Іранські студенти не можуть навчатися у США на пілотів, а от долучитися до новітніх технологій у сфері радіоелектроніки - залюбки",- додав інженер. Що таке БПЛА Shahed-136 БПЛА Shahed-136 -  дрон-камікадзе, виготовлений Іраном і вперше представлений у 2020 році. Точні характеристики невідомі, але за припущеннями, має дальність від 1000 кілометрів та бойову частину масою від 40–50 кг. Однак військові експерти відзначають скупість інформації щодо іранських БПЛА, яка обмежується даними від самої країни-виробника. Тому до частини техніко-технічних характеристик безпілотника фахівці радять ставитися скептично. Зокрема, під питанням реальна дальність польоту БПЛА. Заявлені 2,5 тисяч км для дрона-камікадзе з вагою близько 200 кг, розмахом крила у 2,5 метра та 50-сильним мотором виглядають доволі сумнівними. Наразі росія використовує Shahed-136 для тактичних ударів поблизу лінії фронту, а не для знищення стратегічних цілей в глибині нашої території.  Раніше ми писали, що саме такими дронами війська рф атакували два райони Дніпропетровської області. Показували ми і момент, як наша ППО збила ворожі безпілотники над Дніпром.  Нутрощі дрону-камікадзе  

"Ворога треба знати в обличчя": інженери з Дніпра розібрали іранський дрон-камікадзе Shahed-136

Читать на русском

Читать на русском
"Ворога треба знати в обличчя": інженери з Дніпра розібрали іранський дрон-камікадзе Shahed-136
Дрони-камікадзе

Дедалі частіше росія завдає ударів з використанням дронів-камікадзе. Смертоносні літальні апарати рф закупила в Ірані. А тепер уже наші фахівці розібрали один зі збитих безпілотників і зробили певні висновки. 

Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пост співзасновника Monobank Володимира Яценко.

"Ворога треба знати в обличчя. Інженери нашої команди долучилися до препарування «нутрощів» «Шахіда». На фото пристрій цифрового радіозв’язку", — написав Яценко. 

Так, за словами Володимира ембарго на постачання високотехнологічних компонентів в Іран має великі дірки - на центральному процесорі хоч і затерте маркування, але певні ознаки 100 відсотково вказують, що це потужний чіп виробництва ALTERA, зараз INTEL.

Також, Володимир зазначив, що пристрій спроектовано фахівцями, які проходили навчання у Сполучених Штатах. Кожний світовий центр проектування електронних приладів має свої ознаки.

"Іранські студенти не можуть навчатися у США на пілотів, а от долучитися до новітніх технологій у сфері радіоелектроніки - залюбки",- додав інженер.

Що таке БПЛА Shahed-136

БПЛА Shahed-136 -  дрон-камікадзе, виготовлений Іраном і вперше представлений у 2020 році. Точні характеристики невідомі, але за припущеннями, має дальність від 1000 кілометрів та бойову частину масою від 40–50 кг. Однак військові експерти відзначають скупість інформації щодо іранських БПЛА, яка обмежується даними від самої країни-виробника. Тому до частини техніко-технічних характеристик безпілотника фахівці радять ставитися скептично. Зокрема, під питанням реальна дальність польоту БПЛА. Заявлені 2,5 тисяч км для дрона-камікадзе з вагою близько 200 кг, розмахом крила у 2,5 метра та 50-сильним мотором виглядають доволі сумнівними. Наразі росія використовує Shahed-136 для тактичних ударів поблизу лінії фронту, а не для знищення стратегічних цілей в глибині нашої території. 

Раніше ми писали, що саме такими дронами війська рф атакували два райони Дніпропетровської області. Показували ми і момент, як наша ППО збила ворожі безпілотники над Дніпром. 

Нутрощі дрону-камікадзе
Нутрощі дрону-камікадзе  

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.