RU

“Вся Бахмутська кампанія для нас, напевно, найскладніша”, - військові 93-ої бригади з Дніпропетровської області про важкі бої за місто

Читать на русском

Читать на русском
“Вся Бахмутська кампанія для нас, напевно, найскладніша”, - військові 93-ої бригади з Дніпропетровської області про важкі бої за місто
При обороні Бахмута військові активно використовують дрони.

Українські військові сміливо захищають міста та кожен день нищать ворога. Так, бійці 93-ої окремої механізованої бригади “Холодний Яр” боронять місто Бахмут. Попри важкі умови наші воїни “трофеять” ворожу техніку.

При обороні Бахмута військові активно використовують дрони. “Пташки” літають практично весь час та допомагають виявляти противника, - повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію бригади.

Так, за сприятливих погодних умов, бійці із допомогою безпілотника можуть виявити ворожий міномет. Для цього дрон підіймають на висоту 500 метрів і більше. Також є можливість виявляти піхоту, для цього необхідно лише близько 200 метрів висоти. 

“Вся Бахмутська кампанія для нас, напевно, найскладніша з ряду багатьох причин. По-перше, через місцевість та рельєф. Якщо раніше ми були в приміській зоні, на околиці міста, то зараз вони змістилися в місто, через це важче виявити противника. І саме для пілотів важче, тому що польоти в місті завжди специфічні”, - розповів один із Захисників. 

Бійці не мають одного постійного місця для роботи, як раніше, та постійно знаходяться у русі, щоб не “підсвітити” свої позиції. Попри знаходження у непростих умовах, українські військові здобувають “трофеї” ворожої техніки. Так, бійці 93-ої бригади заволоділи ворожим “Корнетом” та використовують керовані противотанкові ракети у боях з окупантами. 

Крім того, військові розповіли про місцевих жителів, які зустрічаються у місті попри відсутність опалення світла та зв’язку. 

“Через 200 метрів вже бігають росіяни між позиціями, далі наші стоять, і між ними ходить жіночка з собакою. Я не знаю в яких умовах вони живуть та нащо залишаються, але вони шкодять собі та заважають працювати війську. Якомога менше місцевих краще впливає на хід бойових дій, тому що не треба витрачати ресурс саме на місцевих”, - поділився військовий.

Також під час осінньої кампанії на Бахмуті, військові заволоділи як найменше двома “трофейними” танками, котрі потім використовували у боротьбі з ворогом. 

“Тому що русня розуміє тільки мову сили”, - наголошує Захисник. 

Раніше Інформатор доповідав як бійці 93-ої бригади похизувалися рідкісним трофеєм:відео. Також ми писали, що у серпні військові 93 ОМБр святкували день частини.

Анастасія Озерська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.