RU

Бійці 93-ї ОМБр "Холодний Яр" з Дніпропетровської області похизувалися рідкісним трофеєм: відео

Читать на русском

Піхотинці з 93-ї нищать ворога

Читать на русском
Бійці 93-ї ОМБр "Холодний Яр" з Дніпропетровської області похизувалися рідкісним трофеєм: відео

Піхотинці з 93-ї нищать ворога

Позиції піхотинців 93 бригади "Холодний Яр" постійно під обстрілами. Ворог випускає ракети із протипіхотними мінами «Лєпєсток». Наших Захисників штурмують групи ПВК «Вагнер», але невдало.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост 93-ї ОМБр. Неподалік позицій наших піхотинців досі лежать тіла ворожих найманців, які ворог не може забрати. В бою окупанти втратили зброю. Поміж іншого, холодноярці забрали у якості трофея рідкісний російський гранатомет ГМ-94.

"Це ворожий трофей. Я за всю війну перший раз таке бачу. Це ЧВКашники з ним йшли. Отакими снарядами він працює. ВОГ такий своєрідний. З дрібними підшипниками. Я більш ніж впевнений - це заборонений боєприпас. Він некерований. Ось є прицільна планка. Чотирьохзарядний, здається, гранатомет. З такими речами вони йшли штурмувати наші позиції.", - розповів один із Захисників. 

Що відомо про ГМ-94 

ГМ-94 — помповий гранатомет Міщука. Створений в Тульському КБ Приладобудування на початку 1990-х років. Призначений для вогневої підтримки в умовах ближнього бою, особливо в міських умовах. З мінімальною безпечною відстанню 10 метрів, ГМ-94 добре пристосований для дій навіть всередині будівель. Простота конструкції дає можливість надійно працювати при потраплянні пилу, бруду, та після занурення у воду.

Раніше ми повідомляли, що в серпні 93 ОМБр "Холодний Яр" відзначала день частини. Писали ми і про нові методи використання артилерії нашими захисниками. 
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.