«Я засмучена»: Ірина Коляденко стала срібною призеркою Олімпійських ігор-2024

Ірина Коляденко стала дворазовою медалісткою Олімпійських ігор

10 серпня на передостанній змагальний день Олімпійських ігор-2024 у Парижі Україна здобула ще одну срібну медаль. Її завоювала борчиня Ірина Коляденко у ваговій категорії до 62 кілограм. Досягнення чемпіонки принесли п’яте “срібло” Україні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу НОК України

У фіналі змагань Коляденко зустрілася з однією з фавориток Олімпійських Ігор - віцечемпіонкою світу японкою Мотокі Сакурою, у якої українська спортсменка ще ніколи не вигравала. Цьогоріч також Коляденко не вдалося вирвати “золото”. У другому періоді японка завдяки кільком результатам достроково одержала перемогу (1:12). Ірина Коляденко стала дворазовою медалісткою Олімпійських ігор. Минулу нагороду вона здобула під час Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році.

У коментарі журналістам Коляденко заявила, що «засмучена через “срібло”».

«Я відчувала, що з моїм потенціалом, тренером, моєю командою ми можемо виграти золото, тому я засмутилася», — заявила призерка Олімпійських ігор.

Нагадаємо, що легкоатлетка із Дніпра Магучіх розповіла, куди віддасть частину грошей, зароблених за "золото" на Олімпіаді. Писали ми й про те, що борець Жан Беленюк завоював бронзову медаль на Олімпійських іграх. Також читайте, що Парвіз Насібов виборов “срібло” для України на іграх у Парижі.