RU

Як купувати запчастини за VIN — без націнок і помилок

Читать на русском

Читать на русском
Як купувати запчастини за VIN — без націнок і помилок
Як дізнатися VIN-код, перевірити його та купити запчастини

Один з найкращих способів зекономити на ремонті свого авто — купувати потрібні запчастини самостійно. Адже не є секретом те, що СТО заробляють на послугах посередників. З іншого боку, багатьом автовласникам легше переплатити за гарантію результату, ніж шукати деталі деінде, ризикуючи помилитися з підбором. Але така дилема встане перед вами тільки в тому разі, якщо ви не володієте «магією» підбору запчастин за VIN.

Навіщо потрібен VIN і як його дізнатися

Багато хто знає про метод перевірки за VIN вживаного авто. За допомогою спеціальних сервісів в інтернеті можна дізнатися повну історію авто і уникнути шахрайських схем. Але коли автомобіль вже у власності VIN не стає менш корисним. Адже вживаному автомобілю часто потрібні запчастини. Підбір за моделлю, роком випуску, характеристиками двигуна складний і не дає жодних гарантій. Дізнатися про те, чи підійде запчастина, можна тільки встановивши її (після чого повернення стає неможливим). Але якщо ви знаєте ідентифікаційний номер транспортного засобу, перевірка на сумісність — справа декількох кліків для вас, чи продавця на маркетплейсі АвтоПро.

Забули VIN або ніколи ним не цікавились? Не проблема. Адже його можна подивитись у техпаспорті, страховому полісі, у свідоцтві про реєстрацію. Якщо документів під рукою немає, а автомобіль є, можна пошукати комбінацію з 17-ти символів на незмінних частинах кузова:

  • під капотом
  • у спеціальному віконечку на лобовому склі
  • на стійці дверей водія
  • під обшивкою підлоги біля сидіння водія

VIN містить у собі найповнішу інформацію про конкретний автомобіль. Не тільки модель і рік випуску, але й завод-виробник, покоління моделі тощо. Тому саме підбір за VIN виключає будь-які невідповідності між автомобілем і запчастиною.

Підбір за VIN виключає будь-які невідповідності між автомобілем і запчастиною
Підбір за VIN виключає будь-які невідповідності між автомобілем і запчастиною

Найлегший спосіб перевірки і купівлі запчастин по VIN

Озброївшись VIN-кодом, можна сміливо йти на маркетплейс запчастин Автопро, де зазвичай замовляють запчастини профі для своїх клієнтів. Пошук у величезному асортименті відбувається у декілька рухів мишею чи пальця. І якщо ви вводите у пошукову строку VIN, а не будь-які інші характеристики автомобіля, сайт покаже у результатах як оригінали, так і аналоги, чия сумісність з вашим авто перевірена.

Секрет криється у каталозі зв'язків і застосувань запчастин, що лежить у основі пошуку на Автопро. Кожна запчастина з каталогу пов'язана з аналогами і автомобілями, на які може бути застосована. І ключем до цього зв'язку є саме VIN.

Але якщо ви волієте отримати гарантію від людини, а не бездушних алгоритмів, завжди можна звернутися до продавця обраної деталі у повідомленнях. VIN дозволить йому з впевненістю рекомендувати свій товар як сумісний.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.