RU
Головна
Реклама
11:06, 21 Листопада
Информатор UA

Интро

На випадок повного знеструмлення офісних приміщень або приміщень магазинів мережі АТБ на сьогодні компанія має 87 стаціонарних дизель-генераторних станцій. До кінця 2022 року в планах компанії встановити ще 721 дизельну енергетичну станцію. Такі установки здатні повністю забезпечити роботу магазина чи офісу у разі повного знеструмлення. Працюють вони за наявності палива безупинно,- пише Інформатор із посиланням на пресслужбу компанії. Кожний касовий бокс магазину також має джерело безперебійного живлення, який у разі зникнення електроенергії забезпечує завершення технологічного процесу розрахунку.  Також додатково компанією передбачено 18 пересувних дизель-генераторних станцій на базі автомобілів, кількість яких розташована пропорційно магазинам. Як стаціонарні, так і пересувні дизель-генераторні станції в повному обсязі забезпечують потреби магазину при знеструмленні. "На випадок знеструмлення магазину радимо покупцям не панікувати,  дотримуватися рекомендацій адміністрації магазину та прямувати на вихід, у бік касової зони",- додали в пресслужбі. Додатково в торговому залі та приміщенні магазину вцілому, передбачено аварійне освітлення та вказівники “ВИХІД”, які працюють автономно, їх роботи достатньо аби покупці мали змогу комфортно вийти з приміщення. А в деокупованому Херсоні, що страждає від нестачі електропостачання, у наново відкритих магазинах мережі АТБ місцеві мешканці мають змогу зарядити гаджети та випити гарячого чаю.  Генератор на випадок знеструмлення Здатен забезпечити роботу магазину У Херсоні для місцевих жителів облаштували зону де вони мають змогу випити гарячого чаю Херсонці можуть там же зарядити свої гаджети Нині в Херсоні 3 магазини мережі АТБ Рекламний матеріал  

Як працюють магазини АТБ при відключенні електроенергії

Читать на русском

Читать на русском
Як працюють магазини АТБ при відключенні електроенергії
Магазини мережі АТБ підготувалися до знеструмлення

На випадок повного знеструмлення офісних приміщень або приміщень магазинів мережі АТБ на сьогодні компанія має 87 стаціонарних дизель-генераторних станцій. До кінця 2022 року в планах компанії встановити ще 721 дизельну енергетичну станцію.

Такі установки здатні повністю забезпечити роботу магазина чи офісу у разі повного знеструмлення. Працюють вони за наявності палива безупинно,- пише Інформатор із посиланням на пресслужбу компанії.

Кожний касовий бокс магазину також має джерело безперебійного живлення, який у разі зникнення електроенергії забезпечує завершення технологічного процесу розрахунку. 

Також додатково компанією передбачено 18 пересувних дизель-генераторних станцій на базі автомобілів, кількість яких розташована пропорційно магазинам.

Як стаціонарні, так і пересувні дизель-генераторні станції в повному обсязі забезпечують потреби магазину при знеструмленні.

"На випадок знеструмлення магазину радимо покупцям не панікувати,  дотримуватися рекомендацій адміністрації магазину та прямувати на вихід, у бік касової зони",- додали в пресслужбі.

Додатково в торговому залі та приміщенні магазину вцілому, передбачено аварійне освітлення та вказівники “ВИХІД”, які працюють автономно, їх роботи достатньо аби покупці мали змогу комфортно вийти з приміщення.

А в деокупованому Херсоні, що страждає від нестачі електропостачання, у наново відкритих магазинах мережі АТБ місцеві мешканці мають змогу зарядити гаджети та випити гарячого чаю. 

Генератор на випадок знеструмлення
Генератор на випадок знеструмлення
Здатен забезпечити роботу магазину
Здатен забезпечити роботу магазину
У Херсоні для місцевих жителів облаштували зону де вони мають змогу випити гарячого чаю
У Херсоні для місцевих жителів облаштували зону де вони мають змогу випити гарячого чаю
Херсонці можуть там же зарядити свої гаджети
Херсонці можуть там же зарядити свої гаджети
Нині в Херсоні 3 магазини мережі АТБ
Нині в Херсоні 3 магазини мережі АТБ

Рекламний матеріал

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.