RU
Головна
Україна
23:00, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

З початком повномасштабної війни багато українок з дітьми виїхали за кордон. Через це татусі вимушені спілкуватися зі своїм чадом онлайн. Виховувати дитину на відстані дуже важко, проте вона повинна відчувати підтримку люблячого батька. Малеча повинна знати, що у будь-якій ситуації може покластися на тата. У МОН дали поради, як підтримати дитину, — пише Інформатор. Якщо ваша дитина далеко, то поцікавтеся, як минув її день, що цікавого відбулося. Запитайте, які були уроки, що було найцікавіше. Попросіть розповісти, що нового дитина дізналася. Пригадайте, як цю тему вивчали ви, і чесно скажіть, що вже нічого не пам‘ятаєте з того часу; Дізнайтеся, який предмет їй подобається найбільше і чому; Якщо дитині подобається якась тема/навчальний предмет, спробуйте знайти додаткову цікаву інформацію та наступного разу поділіться нею з нею; Поцікавтеся у сина чи доньки, що їй\йому цікаво. Спробуйте знайти спільну справу, якою могли б займатися дистанційно. Наприклад, це може бути якась віртуальна командна гра, де ви б могли виступати командою. Раніше ми писали, як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака. Також читайте, як зробити дистанційне навчання дітей більш безпечним.

Як татам спілкуватися з дитиною, якщо вона далеко

Читать на русском
Як татам спілкуватися з дитиною, якщо вона далеко

Дитина повинна відчувати батьківську турботу

З початком повномасштабної війни багато українок з дітьми виїхали за кордон. Через це татусі вимушені спілкуватися зі своїм чадом онлайн. Виховувати дитину на відстані дуже важко, проте вона повинна відчувати підтримку люблячого батька.

Малеча повинна знати, що у будь-якій ситуації може покластися на тата. У МОН дали поради, як підтримати дитину, — пише Інформатор.

Якщо ваша дитина далеко, то поцікавтеся, як минув її день, що цікавого відбулося.

  • Запитайте, які були уроки, що було найцікавіше. Попросіть розповісти, що нового дитина дізналася. Пригадайте, як цю тему вивчали ви, і чесно скажіть, що вже нічого не пам‘ятаєте з того часу;
  • Дізнайтеся, який предмет їй подобається найбільше і чому;
  • Якщо дитині подобається якась тема/навчальний предмет, спробуйте знайти додаткову цікаву інформацію та наступного разу поділіться нею з нею;
  • Поцікавтеся у сина чи доньки, що їй\йому цікаво. Спробуйте знайти спільну справу, якою могли б займатися дистанційно. Наприклад, це може бути якась віртуальна командна гра, де ви б могли виступати командою.

Раніше ми писали, як заспокоїти дитину, коли в неї почалась панічна атака. Також читайте, як зробити дистанційне навчання дітей більш безпечним.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.