RU
Головна
Україна
21:33, 3 Вересня
Информатор UA

Интро

З 1 вересня дніпровські школярі навчаються дистанційно. Багато дітей залишаються вдома самі. Тому батькам важливо нагадати їм про правила безпеки. Поліцейські склали список порад для батьків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції. Навчіть дитину правильно реагувати на сигнали повітряної тривоги обовязково йти до укриття чи до безпечного місця у помешканні. Ще раз назвіть телефони спецслужб. Домовтеся, щоб дитина тримала телефон поруч і вчасно відповідала на дзвінки. Залиште вдома заряджений повербанк на випадок, якщо зникне світло. Покажіть, як користуватися електричними та газовими приладами. Навчить правилам безпечного спілкування в інтернеті: не повідомляти особисту інформацію нікому (адресу, телефон, прізвище, місце роботи батьків), не висилати особистих фото. Попросить сина чи доньку, щоб вони одразу сказали вам, якщо їх будуть цькувати в мережі. Встановить графік, за яким дитина буде знаходитись в інтернеті, та визначте, якими соцмережами вона буде користуватися. Зробіть акцент на тому, що навіть під час дистанційного навчання ніхто не скасовував чемність та дисципліну. Нагадайте, що не можна відчиняти незнайомцям. Раніше ми писали про початок нового навчального року у Дніпрі та області. Також дивиться наше соціальне опитування про те, що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання.

Як зробити дистанційне навчання дітей більш безпечним: поради від поліцейських

Читать на русском

Безпека дітей - понад усе

Читать на русском
Як зробити дистанційне навчання дітей більш безпечним: поради від поліцейських

Безпека дітей - понад усе

З 1 вересня дніпровські школярі навчаються дистанційно. Багато дітей залишаються вдома самі. Тому батькам важливо нагадати їм про правила безпеки.

Поліцейські склали список порад для батьків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції.

  • Навчіть дитину правильно реагувати на сигнали повітряної тривоги – обов’язково йти до укриття чи до безпечного місця у помешканні.
  • Ще раз назвіть телефони спецслужб.
  • Домовтеся, щоб дитина тримала телефон поруч і вчасно відповідала на дзвінки.
  • Залиште вдома заряджений повербанк на випадок, якщо зникне світло.
  • Покажіть, як користуватися електричними та газовими приладами.
  • Навчить правилам безпечного спілкування в інтернеті: не повідомляти особисту інформацію нікому (адресу, телефон, прізвище, місце роботи батьків), не висилати особистих фото. Попросить сина чи доньку, щоб вони одразу сказали вам, якщо їх будуть цькувати в мережі. Встановить графік, за яким дитина буде знаходитись в інтернеті, та визначте, якими соцмережами вона буде користуватися.
  • Зробіть акцент на тому, що навіть під час дистанційного навчання ніхто не скасовував чемність та дисципліну.
  • Нагадайте, що не можна відчиняти незнайомцям.

Раніше ми писали про початок нового навчального року у Дніпрі та області. Також дивиться наше соціальне опитування про те, що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.