RU

Як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у серпні

Читать на русском

Читать на русском
Як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у серпні
Значно подешевшали овочі

У серпні 2023 року ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області порівняно з липнем знизилися на 1,2%. З початку року вони зросли на 2,4%. Вартість харчів та безалкогольних напоїв знизилися на 3,5%. 

На 35,7% подешевшали овочі, у межах 0,8%-3,9% – фрукти, яйця, маргарин, кисломолочна продукція, продукти переробки зернових, сири. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

На 0,8%-8,9% зросли ціни на оливкову та соняшникову олії, кондитерські вироби з борошна, масло, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої, рис.

Одяг та взуття коштували дешевше на 1,7%, зокрема взуття – на 2,3%, одяг – на 1,1%. 

На 0,2% виросли тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива. Причина – зростання плати за тверде паливо та оренду житла (на 2% та 1% відповідно).

Крім того, знизилися ціни на мобільні телефони, побутову техніку, у сфері зв’язку (на 2,4–0,6%), зросли – на алкогольні напої, тютюнові вироби, у сфері освіти, на послуги ресторанів та готелів, у сфері охорони здоров’я (на 0,5–1,3%).

Нагадаємо, раніше ми писали, як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у липніТакож читайте, що в Україні тарифи на електроенергію для населення збільшили майже вдвічі – до 2,64 гривні за кВт-год. Повідомляв Інформатор й про зміну тарифів "Укрпошти".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.